Technoranek, czyli poranne techno-imprezy, zdobyły już rzeszę fanów w Warszawie. Przed nami kolejna, 41 już (!), edycja wydarzenia, które tym razem odbędzie się w najbliższą środę, 10 lipca, w AïOLI Bread&Aperitivo.

Technoranek już 10 lipca 2019 w Aioli

Technoranek w AïOLI Bread&Aperitivo

Już 10 lipca, między 7.00 a 10.00 rano w AïOLI Bread&Aperitivo odbędzie się 41 technośniadanie inicjatywy Technoranek. Będzie to bardzo mocny i bezkomromisowy Technoranek – panować będą klimaty hardcore, hard techno, hard trance, acid rave i electro. Jesteście gotowi na mocne uderzenie?!

Technoranek cieszy się ogromną popularnością, mimo wczesnej godziny

Ta impreza pozwoli poznać AïOLI od zupełnie innej strony. Mózg każdego miłośnika szybkiego tempa zapłonie, kiedy dowie się, kto zagra w środowy poranek: stężone BPM-y wycisną do szklanek rave kitten, której występ (jako Nuenas) fani docenili już na Technoranku vol 38, a także wrocławska dj-ka Marina Aleksandra.

Technoranek gwarantuje porządną dawkę energii z samego rana!

Szaloną mieszankę electro, hardtrance i pojedyncze niespodzianki zaserwuje również EARGASM GOD. Na drugim kanale dołączy do niego Trans Timmermans, którego rejwowy styl zdobył już serce sceny.

Specjalnie na ten dzień AïOLI Bread&Aperitivo przygotowało dla Was zestawy śniadaniowe i letnie koktajle na Red Bullu.

TECHNORANEK
Miejsce: AïOLI Bread&Aperitivo
Data: 10 lipca
Czas trwania: 7.00 – 10.00
Składkowe: 15 zł

About The Author