Home WydarzeniaMelanż STO LAT, STO LAT! 13 LIPCA ISKRA POLE MOKOTOWSKIE ŚWIĘTUJE 6. URODZINY!

STO LAT, STO LAT! 13 LIPCA ISKRA POLE MOKOTOWSKIE ŚWIĘTUJE 6. URODZINY!

by admin

Kolejne, szóste już, urodziny to ważny dzień w kalendarzu Iskry. Jeszcze ważniejsze natomiast jest wszystko to, co przez te ostatnie kilka lat razem udało się w niej przeżyć. Przekrój wydarzeń jest naprawdę bogaty. Bez Iskry melanżowa scena Warszawy nie byłaby taka sama. Wpadniecie zbić piątkę?

Iskra Pole Mokotowskie 13 lipca świętuje 6. urodziny!

Szóste urodziny klubu Iskra Pole Mokotowskie Od koncertów i imprez z udziałem wielkiego formatu artystów, jak choćby Cassius, Westbam, DonGURALesko, Catz n Dogz, Mark Knight, Fat Boy Slim, Mob Deep czy Quebonafide, przez stand upy z najlepszymi polskimi komikami, kino pod chmurką, pikniki kulinarne, aż po różnego rodzaju akcje charytatywne.

Iskra to najróżniejsze wydarzenia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Ostatnie 6 lat w Iskrze to całe mnóstwo udanych imprez

A to jeszcze nie koniec! Wielkimi krokami zbliża się wielka akcja sprzątania Pola Mokotowskiego, otwarcie biblioteki ogrodowej oraz psiego baru, z racji że pupile w Iskrze są zawsze mile widziane. Pełna gama stylów muzycznych, klimatów oraz odwiedzających Iskrę – to Wy jesteście najważniejszym elementem  życia klubu.

Iskra na przestrzeni lat Pamiętacie klub sprzed sześciu lat? Ewolucja ogrodu oraz przestrzeni indoorowej była i wciąż jest miło zaskakująca. Wybudowana w tym sezonie strefa chill, a w drugim zakątku ogrodu strefa Finlandii robią wielkie wrażenie i zachęcają do spędzania w nich czasu już w okolicach południa.

Słynny basen, niosący ukojenie w upalne dni, leżaczki, wyborne drinki i nieustająca muzyka to esencja Iskry w sezonie letnim. Od chillu do imprezy i z powrotem.

Wpadniecie świętować 6 urodziny Iskry?

13 lipca będziemy wspominać, tańczyć i świętować SZEŚĆ lat istnienia Iskry oraz te wszystkie przeżyte w tej przyjemnej miejscówce wspólne chwile. Stery muzyczne przejmie śmietanka stołecznych DJ’ów, którzy nie raz, nie dwa porywali do tańca tłumy na parkiecie Iskry. Zagrają dla Was DJ PUNCHLINE, Kuvau, DJ PANDA, Alex Köffer, DJ Black Belt Greg i Komar.

Czeka Was dłuuuga noc pełna kolejnych wrażeń, uniesień i cudownych chwil. Urodziny Iskry rozpoczynamy o 21:00. Kiedy kończymy? Wszystko zależy od Was, ale czujemy, że będzie to długa i intensywna noc!

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie Data: 13 lipca Start: 21.00 Wstęp: do 23.00 lista FB za free, później – 10 zł

You may also like