12 najlepszych eventów w Warszawie w weekend 5 – 7 lipca. Koncert, wystawa, a może dobry melanż? Sprawdź nasze propozycje! Pamiętaj też, że codziennie na naszym Instagramie informujemy o najfajniejszych wydarzeniach danego dnia! Warto śledzić nasze konto! Chcesz zacząć? Kliknij TUTAJ!

1. WARSZAWSKIE SANATORIUM DŹWIĘKU – piątkowy wieczór możecie fajnie spędzić w SPATiFie, gdzie odbędzie się Warszawskie Sanatorium Dźwięku, na którym zagrają Qba JanickiGerard Lebik i Adam Golebiewski!
Data: 5 lipca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Warszawskie Sanatorium Dźwięku już 5 lipca

2. LECH TOUR: GRUBSON W ISKRZE – w piątkowy wieczór 5 lipca na scenie w ogrodzie Iskry spotkamy Grubsona, popularnego rapera i producenta, zręcznie łączącego reggae, dancehall i rap, którego koncerty od lat emanują niebywałą energią. Potem, czeka na Was Iskroen’er!
Data: 5 lipca
Start: 20.00
Więcej info: WARSAWHOLIC

Grubson w Iskrze już 5 lipca

3. KINO KĘPA NA DACHU: “GREEN BOOK” – oscarowy film możecie zobaczyć w piątek w wyjątkowych okolicznościach, bo na dachu na Saskiej Kępie. Jeśli jeszcze nie widzieliście, warto to nadrobić. 
Data: 5 lipca
Start: 20.45
Więcej info: FB EVENT

Green Book możecie zobaczyć na dachu na Saskiej Kępie 5 lipca

4. W 2019 NIE JADĘ NA OPENERA X MIŁOŚĆ – nie jedzienie na Openera? Nic straconego, w Warszawie też można pocisnąć dobry melanż do dobrej muzyki! W piątek zajrzyjcie do Miłości, gdzie zagrają Jealoi Dj DBT.
Data: 5 lipca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

Nie jedziesz na Openera? Wbijaj do Miłości!

5. SLOW MARKET NAD WISŁĄ –  dobre jedzenie z widokiem na Wisłę przez cały weekend? W takiej sytuacji ZAWSZE jesteśmy na tak! Jeżeli chcecie popróbować kuchni świata w przyjemnej atmosferze, zajrzyjcie nad Wisłę w okolice Placu Zabaw, gdzie czeka na Was mnóstwo pyszności!
Data: 5 – 7 lipca
Start: 18.00 (piątek), 12.00 (sobota-niedziela)
Więcej info: FB EVENT

Slow Market nad Wisłą od 5 do 7 lipca

6. GARDEN PARTY: KIEŁBASZENIE W PROCHOWNI – za czym – poza plażą – najbardziej tęsknicie w ciepłe weekendy? My oczywiście za kiełbą z grilla! I niech pierwszy rzuci ziemniakiem ten, kto nie kocha kiełbaski z musztardą i ketchupem. Teraz możecie pogrillować w Prochowni Żoliborz! Super pomysł na miejskiego grilla, #najlepiej!
Data: 6 lipca
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Kiełbaska w Prochowni Żoliborz? Dlaczego nie!

7. TARGI MAŁYCH WYDAWCÓW – niezależni wydawcy muzyczni ze swoimi płytami w jednym miejscu. Tym razem pod skrzydłami Placu Zabaw, Barki i w ramach cyklu Lado w Mieście. Prawdziwa uczta dla koneserów!
Data: 6 lipca
Start: 14.00
Więcej info: FB EVENT

Targi Małych Wydawców na Placu Zabaw

8. MAŁA ORKIESTRA DANCINGOWA NA PATIO – muzyka na żywo jest super, ogródek SPATiFu jest super i Mała Orkiestra Dancingowa też jest super – takie kombo nie może się nie udać. W sobotni wieczór wpadajcie na potańcówkę w dawnym stylu. Niezapomniane wrażenia!
Data: 6 lipca
Start: 19.30
Więcej info: FB EVENT

Mała Orkiestra Dancingowa w SPATiFie już 6 lipca

9. KLASYCZNY KONESER: WYSTAWA ZABYTKOWEJ MOTORYZACJI – coś dla fanów oldschoolowych pojazdów! Pokaz samochodów, a dla chętnych również Rajd po Pradze i odwiedziny dawnej Fabryki Druciaka i innych super motoryzacyjnych lokalizacji. Wpadniecie?
Data: 7 lipca
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

Wystawa Zabytkowej Motoryzacji w Koneserze

10. TARGI WEGAŃSKIE LATO – weganizm to nie tylko sałata! Żeby się przekonać, że to prawda, zajrzyjcie na wegańską edycję Wege Bazaru, który odbędzie się w Iskrze przy Polu Mokotowskim. Będzie pysznie!
Data:  7 lipca
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

 

Mnóstwo wegańskiej szamy w Iskrze już 7 lipca

11. KONCERTY CHOPINOWSKIE W ŁAZIENKACH – niedziela z muzyką? Jesteśmy na tak! W najbliższą niedzielę (tak, jak co tydzień!) będziecie mieli okazję posłuchać pięknej muzyki klasycznej, siedząc na trawce w parku. Każdej niedzieli dwa koncerty – o 12.00 i 16.00!
Data:  7 lipca
Start: 12.00 i 16.00
Więcej info: FB EVENT

 

Muzyka Klasyczna w Łazienkach w każdą niedzielę

12. SPLOT SŁONECZNY W HOCKACH – melanż w niedzielę? A dlaczego nie?! Od 16.00 wbijajcie do Hocków w Lunaparku, gdzie odbędzie się kolejna imprezka z cyklu Splot Słoneczny. Zagrają dla Was Nowosad / NuCasa / Bekett ! NAJS!
Data:  7 lipca
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

Impreza w niedzielę? Oczywiście! Splot Słoneczny w Hockach Klockach startuje o 16.00

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany