Pierwszy weekend lipca w Iskrze zapowiada się nieźle. Jeśli więc nie jedziesz na Openera, nie martw się! Tutaj też będzie się działo – koncert, imprezka i techno. Nie będziesz się nudzić!

Pierwszy weekend lipca w Iskrze zapowiada się dobrze

5 lipca (piątek) w Iskrze

W piątkowy wieczór 5 lipca na scenie w ogrodzie Iskry spotkamy Grubsona, popularnego rapera i producenta, zręcznie łączącego reggae, dancehall i rap, którego koncerty od lat emanują niebywałą energią.

Ilość muzycznych projektów, przy których współpracuje z czołowymi i niszowymi artystami, pokazuje jego duże możliwości. Grubson zagra w ramach Lech Music Tour, a imprezę już o 20:00 zacznie rozkręcać Dj Def Wave. Koncert jest nie biletowany – wejście jest całkowicie darmowe. Ale sam koncert to nie wszystko! Potem, czeka na Was Iskroen’er! 

Grubson zagra w Iskrze już 5 lipca 2019

Szukasz alternatywy Open’era, na którego w tym roku nie jedziesz? Nie wiesz co ze sobą zrobić? Proszę bardzo – ISKROEN’ER, czyli Iskrowy festiwal 5 lipca w lekkiej wersji, na którym każdy nie-openerowicz jest mile widziany.

Jarasz się że nie jedziesz? My też, w końcu jest tyle plusów! ✔️Wybawisz się przy niejednym openerowym hicie ✔️ Kalosze się nie przydadzą uff ✔️Unikniesz kilometrowych kolejek i nienaturalnych tłumów ✔️Twoje bogactwo utrzyma poziom – bilet na ISKROEN’ERA kosztuje ZERO PLN ✔️Nie zmęczysz się biegając między scenami

ISKROEN’ER rozpocznie się koło 23:00 po koncercie Grubsona, a w line-upie znajdziecie Sound Rebellion Dj Def Wave, wstęp darmowy

Nie jedziesz na Openera? Nic straconego! DObrze pobawisz się też w Iskrze

6 lipca (sobota) w Iskrze

Sobota natomiast minie w Iskrze w nieco odmiennym stylu, wtedy bowiem będziemy mieli szansę zgubić się w… TechnOgródku! O co chodzi?

Techno. Mawia się, że narodziło się w latach 70-tych. Lubimy tę teorię. Lubimy też ewolucję tego gatunku. Muzyka elektroniczna. Jak wiele może znaczyć. Taniec. Jak dobrze że istnieje i ważne, że jest Twój własny. Ogród. Ten będzie wyjątkowy.

Technogródek już w najbliższą sobotę, 6 lipca, w Iskrze

Zagra mocny DJ’ski skład: Piotr Bejnar Pysh Simon Mattson Pitti Schmitti. Do 23.00 lista FB wchodzi za free, potem – 10 zł!

Iskra Pole Mokotowskie
Daty: 5 – 6 lipca
Wstęp: wolny (piątek), do 23.00 – lista fb free, potem 10 zł (sobota)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany