Wracamy do Was z weekendowym TOP 5! W trochę innej formie, bo wybieramy po prostu 5 najlepszych eventów, na które możecie wybrać się w nadchodzący weekend. Tańce, jedzonko, improwizacja – do wyboru do koloru. Co wybierzesz?

ulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KRYSTYNA PROŃKO W POKOJU NA LATO – alternatywa do piątkowego melanżu? Proponujemy koncert Krystyny Prońko w Pokoju na Lato. Z wokalistą wystąpi cały band, zapowiada się świetnie, a wstęp jest darmowy!
Data: 28 czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Krystyna Prońou zagra w Pokoju na Lato

2. SILENT DISCO W BARZE STUDIO – byliście kiedyś na Silent Disco? Jeśli nie, musicie spróbować! Do wyboru macie kilka kanałów – na każdym z nich inny rodzaj muzyki. Wybieracie co chcecie i razem z innymi słuchawkowymi tancerzami bawicie się do raaana!
Data: 28 czerwca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

Silent Disco na Placu Defilad to super zabawa!

3. OTWARCIE SEZONU W GRUNCIE I WODZIE – wreszcie Wisełka się rozkręca i pojawiają się nad nią zarówno nowe, jak i dobrze już znane warszawiakom miejscówki. Już w ten weekend będziecie mogli odwiedzić Grunt i Woda. Będzie dużo muzyki i jedzonka. YEAH!
Data: 28 – 30 czerwca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Grunt i woda wraca nad Wisłę

4. IMIENINY JANA KOCHANOWSKIEGO – te imieniny świętujemy co roku! W sobotę w Ogrodzie Krasińskich staną trzy sceny, na których czeka na Was mnóstwo atrakcji! Spotkania literackie, Klub Komediowy i Klancyk, mecz poetycki a wieczorkiem – dansing z doskonałym jazz bandem Młynarski – Masecki.
Data: 29 czerwca
Start: 11.30
Więcej info: FB EVENT

Imieniny Jana Kochanowskiego świętowane są wyjątkowo hucznie!

5. MUSICAL IMPROWIZOWANY – ZAMKNIĘCIE SEZONU –  Musical Improwizowany to coś, co trzeba zobaczyć chociaż raz w życiu. To improwizacja wyniesiona na kompletnie inny poziom! Fabuła i piosenki bez scenariusze z akompaniamentem pianina. Boskie
Data: 29 czerwca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Musical Improwizowany – to warto zobaczyć!

6. WARSZTATY TANECZNE Z ORKIESTRĄ BONANZA – my raz byliśmy (w innej lokalizacji) i polecamy! W sobotni wieczór zajrzyjcie do Nowego Świata Muzyki, gdzie będziecie mogli poduczyć się tańca. Wszystko do granej na żywo muzyki z dawnych lat. CZAD!
Data: 29 czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Tańce do muzyki dawnej – czemu nie?!

7. FESTIWAL RÓŻ – tyle osób kocha róże! Teraz możecie lepiej je poznać. Warsztaty (pamiętajcie o zapisach!), spotkania i spacery pozwolą Wam dowiedzieć się więcej o tych pięknych kwiatach i napatrzeć się do woli!
Data: 29 – 30 czerwca
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Festiwal Róż to coś dla miłośników kwiatów!

8. WIEKA UCZTA NAD WISŁĄ – już w w najbliższą sobotę, 29 czerwca, nad Wisłę powróci Wielka Uczta Warszawska! Plenerowy kompleks zacumuje na Bulwarze Grzymały – Siedleckiego, tuż obok mostu Poniatowskiego. Knajpki i lokalni producencie! Będzie pysznie!
Data: 29 – 30 czerwca
Start: 12.00
Więcej info: WARSAWHOLIC

Wielka Uczta Warszawska staruje nad Wisłą już 29 czerwca 2019

9. WARSAW SUMMER JAZZ DAYS W KONESERZE – niedziela z muzyką? Jesteśmy na tak! Warsaw Summer Jazz Days to największy warszawski festiwal jazzowy, a już w najbliższą niedzielę w Koneserze wystąpią Aga Yano TrioZgniłość i Sundial III feat. Irek Wojtczak!
Data: 30 czerwca
Start: 14.00
Więcej info: FB EVENT

Warsaw Summer Jazz Days 2019 w Koneserze

10. JAZZ NA PLAŻÓWCE – i jeszcze więcej jazzu! Tym razem w nieco innym otoczeniu, bo… na plaży! W Plażowce na Saskiej zagrają Agnieszka Gruczek (pianino), Kacper Majewski (perkusja), Paweł Miętus (trąbka) i Rafał Różalski (kontrabas). Miło!
Data: 30 czerwca
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

Jazz na plaży? Już w 30 czerwca w Plażówce!

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

About The Author