Już w w najbliższą sobotę, 29 czerwca, nad Wisłę powróci Wielka Uczta Warszawska! Plenerowy kompleks zacumuje na Bulwarze Grzymały – Siedleckiego, tuż obok mostu Poniatowskiego. Będzie pysznie!

Wielka Uczta Warszawska nad Wisłą

Po dwóch udanych edycjach wydarzenia w Centrum Praskim Koneser, tego lata wielosmakowa uczta przy wspólnej biesiadnej ławie odbywać się będzie w każdy weekend, w nowej lokalizacji aż do połowy września!

Najlepsi restauratorzy i producenci
Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów. W menu znajdziesz najlepsze specjały. Spróbujesz kultowych pozycji ulubionych warszawskich lokali gastronomicznych.

Spotkasz najlepszych, wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje najznakomitsze potrawy, wyroby i przetwory. Przez cały weekend będziesz próbować, kosztować i degustować. Poznasz nowe smaki i wrócisz do tych, które już bardzo dobrze znasz.

Kuchnie świata nad Wisłą, Wielką Ucztę Warszawską będziemy mogli odwiedzać co weekend na Bulwarze ulwarze Grzymały – Siedleckiego

Na wygłodniałych smaków i rządnych około kulinarnych atrakcji co weekend czekać będzie 20 stołecznych gastronomów, streetfoodowych wystawców, producentów produktów spożywczych. Będą stoiska z produktami mięsnymi, wegetariańskimi, wegańskimi, bez laktozy, słodyczami, kiszonkami i kuchniami z całego świata. To będzie wielosmakowa biesiada dla podniebienia.

Wielka Uczta nad Wisłą to raj nie tylko dla podniebienia, to także bar z alkoholem oraz scena z aktywnościami towarzyszącymi. Poza częścią gastronomiczną goście otrzymają sporą dawkę wiedzy i atrakcji. Wszystkie aktywności m.in. warsztaty, prelekcje, zabawy i zajęcia sportowe odbywające się w ramach imprezy będą bezpłatne i dostępne dla każdego.

Pierwsze wydarzenie: 29 czerwca (później wydarzenie będzie odbywać się w każdy weekend
Godziny otwarcia: 12.00 – 22.00 (sobota i niedziela)
Miejsce: Bulwar Grzymały – Siedleckiego, tuż obok mostu Poniatowskiego

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany