Home MiejscaKnajpy i kawiarnie ZDROWE JEDZENIE I SZEFOWA KUCHNI Z WOZOWNI. OTO NOWE MIEJSCE PRZY PLACU ZBAWICIELA

ZDROWE JEDZENIE I SZEFOWA KUCHNI Z WOZOWNI. OTO NOWE MIEJSCE PRZY PLACU ZBAWICIELA

by admin

Plac Zbawiciela zyskał nowe kulinarne miejsce, otworzono 2 KOMA 7 BAR. To nowy i niestandardowy projekt agencji komunikacji marketingowej działającej pod szyldem 2 KOMA 7. Miejsce ma nie tylko nadążać za tempem życia mieszkańców stolicy, ale za ich oczekiwaniami, co do jakości produktów.

2 KOMA 7 BAR – nowe miejsce przy Placu Zbawiciela

Miejsce, jakiego przy Zbawixie brakowało Autorzy 2 KOMA 7 BAR nie chcą wpasowywać się w znane szablony. W menu nie znajdziemy  dań ułożonych przy współpracy z dietetykami, nie przejdziemy sokowego detoksu czy ekspresowego odchudzania. Tutaj najważniejszy jest smak, jakość produktów, podejście “no waste” oraz przyjemność płynąca z dzielenia się dobrym jedzeniem. 

Zdrowe jedzenie i kombucha? Znajdziesz je w 2 KOMA 7 BAR, Plac Zbawiciela

Menu dopasowuje się do potrzeb konsumenta – weganie, wegetarianie, osoby z alergiami pokarmowymi czy orędownicy chleba z glutenem – nikt nie wyjdzie stąd z pustymi rękami.

Co znajdziemy w menu? W menu 2 KOMA 7 BARU można odnaleźć organiczną kawę, soki z wyciskarki wolnoobrotowej, sałatki, zupy i kanapki, które stały się znakiem rozpoznawczym i specjalnością lokalu.

Kanapka z avocado w 2 KOMA 7 BAR

Szefową kuchni jest Justyna Pyrgiel, która doświadczenia nabierała w Solcu 44, gdzie dzięki Aleksandrowi Baronowi rozwinęła się jej fascynacja kuchnią produktu. Justyna zajmowała się także tworzeniem menu dla lokali różnego typu, zarządzała kuchnią w warszawskiej Wozowni. 

Wyznaję zasadę, że bez dobrego produktu nie można stworzyć dobrego dania, nawet jeśli mowa o czymś tak prostym jak kanapka czy zupa. Bazą wszystkiego co serwuję w 2 KOMA 7 BAR są maksymalnie świeże i, w większości, lokalne składniki. Menu będzie zmieniało się sezonowo, nie zabraknie w nim także pozycji dla gości z problemami zdrowotnymi – opowiada Justyna Pyrgiel, szefowa kuchni 2 KOMA 7 BAR.

Szefową kuchni w 2 KOMA 7 BAR jest Justyna Pyrgiel

Jedzenie w 2 KOMA 7 BAR wygląda smakowicie i zdrowo!

Dotychczas Zbawix kojarzył się przede wszystkim z ofertą kawiarniano – barową, a miejsca ze zdrowymi przekąskami troszkę tam brakowało. Co o tym sądzicie? Będziecie wpadać na przekąskę przed piwkiem w Planie? A może na poranną przekąskę? Bar w tygodniu otwarty jest już od 7.30!

2 KOMA 7 BAR ul. Aleja Wyzwolenia 13 Godziny otwarcia:  poniedziałek – piątek: 7.30 – 19.00 sobota – niedziela: 9.00 – 19.00

   

You may also like