Środek tygodnia, najbardziej gorący czas w sferze pogodowej, zawodowej i każdej innej. Czy to nie najlepszy moment na chwilę relaksu, spotkanie ze znajomymi, wyszukany muzyczny bit? Pierwszą środą, 5 czerwca, Iskra rozpoczyna nowy cykl. Sprawdźcie Wednesdaze Hype!

Wednesdaze Hype – o co chodzi?
W każdą środę w zielonym gąszczu ogrodu klubu przy Polu Mokotowskim będziecie mogli wpaść na Wednesdaze Hype – imprezę, która sprawi że Wasz tydzień rozpocznie się totalnie na nowo. W końcu środa to moment, kiedy jesteśmy już trochę zmęczeni, a do weekendu wciąż jeszcze czas. Dlaczego by nie umilić sobie oczekiwania na wolne dni?

Jakiej muzyczki będziecie mogli posłuchać? Rap, bassline, future R&B i muzyczne bengery, które zawsze dobrze słyszeć. Na najbliższej imprezie, 5 czerwca, stery dj’skie przejmą VACHE, Phunk’ill i DJ PUNCHLINE.

Poza tym w Iskrze jak zawsze – basen, chill, strefa pełna wygodnych leżaczków z totemem i piękną drewnianą konstrukcją, przygotowana na wszystko ekipa barmanów, która dogodzi Waszym gustom i fantazjom. 

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 5 czerwca ( i w każdą kolejną środę)
Start: 20.00
Wstęp: 10 zł (lista FB – wejście darmowe do 22.00)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany