Już w najbliższą sobotę, 1 czerwca, Iskra zamieni się w prawdziwą mekkę klimatu muzycznego lat 90. Zapowiada się wyjątkowy powrót do przeszłości, tak często grającej nam w duszach! Tej nocy zagra ikona klubowych klasyków tamtych lat, czyli DJ TONKA! Oj będzie tańczone!

Impreza w weekend? Iskra Pole Mokotowskie robi to dobrze!

Szalone najntisy w Iskrze
Możecie być pewni, że zostaniecie porwani przez letnie przeboje, które totalnie wszyscy znają, nawet jeśli wydaje im się, że nie (albo udają, że nie znają, bo to obciach.).

TONKA jest jednym z ważniejszych niemieckich DJ’ów i producentów swojego gatunku. Znany także jako Chip Tunes i Thomtastic. Związany z grupami Outrage, Space Cube i T’N’I, które wydawały dla takich labeli jak Force Inc czy R&S. Jego kawałki bywały inspiracją dla debiutującego ówcześnie duetu Daft Punk.

DJ TONKA zagra w Iskrze już 1 czerwca

Jego wkład w muzykę klubową jest niesamowity. Założyciel wytwórni Uplifting Records i Vivienne Records. Właściciel 40 000 płyt. W pewnym momencie nieco porzucił mainstream i zaczął wydawać dla bardziej undergroundowych wytwórni, jak Southern Fried, która należy do Fatboy Slima.

Tej nocy cofniecie się w czasie! Któż by nie chciał przeżyć jeszcze raz najlepszych dni, pełnych niezastąpionego oldschoolowego house’u! Poza gwiazdją wieczoru na klubowej scenie pojawią się też Komar, Kędzior i I say Mikey. Będzie grubbboo!

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 1 czerwca
Start: 21.00
Bilety: 10 zł (I pula), 20 zł (II pula) 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany