Dzień Matki 2019 zbliża się wielkimi krokami! Chcecie sprawić Mamie przyjemność i spędzić z nią niezapomniany czas? Sprawdźcie nasze propozycje na to wyjątkowe święto w Warszawie i wywołajcie uśmiech na twarzach najlepszych osób na świecie! MAMY RZĄDZĄ! <3

1. MAMUSHKA MARKET  – zaczynamy od zakupów, ale nietypowych. W niedzielę możecie zajrzeć z mamą do Kuchni Konfliktu, gdzie znajdziecie mnóstwo rękodzieła. Do tego kobieca muzyka z wielu stron świata. Cudnie!
Data: 26. maja
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

2. SPACER ŚLADAMI FOTOGRAFII TADEUSZA ROLKE –  wybitny fotograf i wspaniała Warszawa, której dzisiaj już nie ma. O 12.00 w niedzielę możecie przejść się spacerkiem, śladami fotografii warszawskich Tadeusza Rolke (które do 9 czerwca możemy oglądać w Domu Spotkań z Historią) i zobaczyć jak zmieniła się stolica. Zbiorka: Rondo de Gaulle’a (pod pomnikiem
Charlesa de Gaulle’a przy dawnym Domu Partii).

Data: 26.maja
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

3. DZIEŃ MATKI W SAN LORENZO – w San Lorenzo trochę włoskich pyszności. Za 69 zł możecie zafundować mamie specjalnie przygotowane na tę okazję menu. 5 dań i prawdziwa uczta dla zmysłów!
Data: 26. maja
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

4. KWIATKI NA DZIEŃ MATKI W MAZAL TOV – kojarzycie nową restaurację Mazal Tov z żydowską kuchnią? Jest cudna! A dziś na hasło “Dzień Matki” dostaniecie tam welcome drinka i kwiatki. Dodatkowo na fan page’u knajpy trwa konkurs, w którym możecie wygrać voucher na 200 zł na pyszną kolację! 
Data: 26. maja
Start: 12.00
Więcej info: WIĘCEJ INFO

5. DZIEŃ MATKI W KINIE AMONDO – kino is always a good idea. A najmniejsze kino w Warszawie? To dopiero fajna opcja! W Dzień Matki możecie wybrać się na seans w malutkim i uroczym kinie. Tego dnia za bilet dla Mamy zapłacicie piątaka! To fajne kino z niemainstreamowymi filmami. Tego dnia zobaczycie m.in. “Pamiątki Claire Darling” i “Tajemnice Henriego Picka”. Więcej informacji na fejsie (link niżej).
Data: 26. maja
Start: 14.00
Więcej info: FB EVENT

6. CHOPIN W ŁAZIENKACH – piękna muzyka to zawsze miły sposób na spędzenie popołudnia. Wybierzcie się z mamą na koncert chopinowski w Łazienkach. To zawsze super przeżycie i dowód na to, że muzyka łączy pokolenia. Trzymamy kciuki, żeby nie padało!
Data: 26. maja
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

7. “ŻYCIA MAŁA GARŚĆ” – KONCERT DEDYKOWANY ANNIE JANTAR I JAROSŁAWOWI KUKULSKIEMU – ostatnia propozycja również muzyczna, choć nieco inna. Ten koncert zapowiada się przepięknie. Znane piosenki zostaną odegrane przez innych artystów w nowych aranżacjach. Na scenie m.in. Daria Zawiałow, Kayah i Kuba Badach. Zostały ostatnie bilety!!!
Data: 26. maja
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany