AAA To już zaraz, jesteście gotowi?! Przedsprzedaż biletów na wyjątkowy koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, dostępna wyłącznie dla klientów Allegro, to początek strategicznej współpracy Allegro i eBilet. Już niedługo na Allegro znajdziecie bilety na wiele super wydarzeń kulturalnych!

Grafika: wydarzenie na Facebooku

Przedsprzedaż biletów – Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na jednej scenie
15 maja
klienci Allegro Smart! a 16 maja wszyscy pozostali klienci Allegro na tej stronie będą mogli kupić w przedsprzedaży bilety na absolutnie wyjątkowy wspólny koncert dwóch znanych polskich muzyków: Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Koncert, który odbędzie się 28 września 2019 r. na PGE Narodowym, już został określony przez media i recenzentów mianem wydarzenia kulturalnego roku.

Będzie to jedyny koncert, który Dawid Podsiadło zagra do końca tego roku i być może jest zapowiedzią kolejnej przerwy w jego działalności koncertowej (OBY NIE!). Dla Taco Hemingwaya po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnej solowej płyty „Cafe Belga”, koncert grany wspólnie z Podsiadło będzie pierwszym po długiej przerwie, a jak zapowiada artysta – jedynym w tym roku. Warto wspomnieć, że bilety na poprzednie występy obu artystów sprzedane zostały w rekordowo krótkim czasie.

Czekacie na koncert? My bardzo!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany