Dokładnie za tydzień, 17 maja, swoje podwoje otworzy przed Wami ogród Iskry, czyli jedna z najładniejszych miejscówek wakacyjnych melanży! Czego spodziewać się w weekend otwarcia? 

Basen na melanżu w ogrodzie Iskry to już kultowy obrazek!

Iskra – wielkie otwarcie ogrodu
Długa zima, kapryśna wiosna, aż w końcu gorący ogrodowy sezon w Iskrze, który nam wszystkim tak bardzo się należy! Otwarcie sezonu letniego już 17. maja, a tej tropikalnej nocy stery przejmą dobrze znani i uwielbiani przez warszawskich klubowiczów: I Say Mikey, Kuvau, DJ PUNCHLINE, Niko P oraz DJ PANDA. Wpadajcie na Wielkie Otwarcie Ogrodu już od 21:00!

A co w tygodniu? Atrakcje w Iskrze będą pojawiać się nie tylko w weekend
Otwarcie to dopiero początek! Wkrótce po nim poczujemy zew cyklicznych różnorodnych outdoorowych wydarzeń, które każdego dnia tu – na skraju Pola Mokotowskiego przyniosą nam wakacyjne ukojenie i lawinę rozrywki. Początek tygodnia bywa ciężki, koniec weekendowych hulanek, markotne myśli, trudne pytania w pracy? W Iskrze w poniedziałkowe wieczory padnie jedno zasadnicze pytanie – Outdoor Comedy Sucks?! I odpowiedź jest jasna! Co tygodniowy STAND UP z uznanymi komikami ze Stand-up Polska rozwieje każdą melancholię, rozbawi do łez i nastroi pozytywną energią.

Iskra Pole Mokotowskie to nie tylko melanże, ale też mnóstwo innych atrakcji!

Środy to nic innego niż nowy cykl imprez Wednesdaze Hype, na których zdominuje bit rapowy, bassline i future R&B. Noc w miejskim, lecz zielonym gąszczu, a towarzyszy jej ten pożądany wśród amatorów wyszukanych imprez warszawski steeze.

Wracają też czwartkowe cykle z muzyką elektroniczną, które w tym sezonie w nieco innym wydaniu porwą nas w kosmiczny wir tańca i przeróżnych atrakcji. Elektronika czołowych polskich dj’ów i producentów. Będzie różnorodnie: mocno i lekko, będzie ogień w pięknym ogrodzie. Gorące promienie słońca, basenowy chill, muzyczne uniesienia i orzeźwiająca fala prosecco przez cały dzień.

Nie wyobrażamy sobie już lata bez Bubbles By The Pool! Sobotnie dzienne, pełne chillu imprezy, na których każde zamówienie na uwielbiane Prosecco będzie podwojone! (IDEAŁ!)

Koniec tygodnia kończyć się będzie totalnym relaksem z artystyczną nutą, czyli ogrodowym kinem pod gwiazdami. Niedzielne projekcje są alternatywą dla filmowych melomanów gustujących w seansach na świeżym powietrzu. To dopiero przedsmak, a Iskra będzie zaskakiwać w każdym tygodniu!

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data otwarcia ogrodu: 17 maja
Start: 21.00
Wstęp: 10 zł, lista FB – wstęp wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany