Relaks, szalone imprezy pod rozgwieżdżonym niebem, szum wody, tapasy i idealnie dobrana oferta barowa – tym wszystkim Przystań Nowa Fala uraczy każdego, kto “zaciągnie” się na jej pokład. Nowy sezon w Nowej Fali rozpocznie się już w najbliższy piątek, 10 maja!

Przystań Nowa Fala powraca w sezonie letnim 2019
Nowa Fala pojawiła się nad Wisła niedawno, bo dopiero w zeszłym roku, ale mimo tego już zdążyła podbić serca Warszawiaków. To miejsce, w którym można chillować z drinkiem lub lemoniadką w ciągu dnia, zjeść pyszne przekąski, a wieczorami szaleć na parkiecie. 

Objadając się znakomitymi tapasami, zainspirowanymi hiszpańską kuchnią – jednak z odpowiednio nadwiślanym charakterem – będziecie mogli podziwiać czarujące nadwodne pejzaże i spędzać upojny czas w “wartym grzechu” towarzystwie . Jest tu wszystko czego spragniona przyjemności dusza zapragnie –  dolny pokład pełen imponującego sortu craftowych piw i win z wyjątkowym widokiem na rzekę, a także bar na dachu, który urzeknie Was wybornymi koktajlami. 

Na pokładzie Nowej Fali czekają na Was pyszne hiszpańskie tapasy

Przystań Nowa Fala jest także miejscem, z którego możecie wybrać się w szalony rejs po rzece. Cumują tu najfajniejsze łodzie na Wiśle – motorówki od Miami Wars czy drewniane łodzie wyjęte prosto z filmów Wesa Andersona od Floty 511 to tylko początek wiślanej oferty, w której możecie przebierać do woli.

Kto zagra w najbliższy piątek?
Na piątkowym melanżu otwarcia zagrają dla Was Piotr Kędzierski i Glass Hunters, co samo w sobie zapowiada zacną imprezkę. Wpadniecie?

Impreza otwarcia: 10 maja
Start: 21.00
Wstęp Wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany