W ostatni weekend kwietnia, 27-28.04, tuż przed długim weekendem wpadajcie do Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy na wiosenne WZORY! To dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną okazją, aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Wzory – co znajdziecie na tragach?
Na Wzorach znajdziecie rośliny, meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie. Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! Organizatorzy też kochają rośliny, dlatego na wiosennej edycji znajdziecie wszystko, co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie zatem rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Design, to nie tylko najnowsze kolekcje, ale i piękne i funkcjonalne przedmioty z minionych lat, dlatego nie może u nas zabraknąć strefy vintage, na której znajdziecie selekcje od najlepszych, polskich sklepów vintage.

Nie zabraknie też warsztatów i paneli, zawsze dbamy o to, żeby oprócz najlepszych wystawców dzielić się z Wami wiedzą i najnowszymi trendami.

Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Data: 27 – 28 kwietnia
Start: 11.00
Wstęp Wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany