Kochani! Konkursy Warsawholic i Klubu Komediowego wracają. Tym razem zapraszamy Was na wyjątkowy spektakl, inny niż wszystkie. Dlaczego? To nie improwizacja, a spektakl ze scenariuszem. Poznajcie “Saturn i Mel” i śledźcie naszego fejsa, na którym zgarniecie bilety na poniedziałkowy spektakl!

Saturn i Mel – o czym opowiada spektakl?
“Saturn i Mel, czyli człowiek, który chciał być rzeczą” to futurystyczna afera muzyczna, odbywająca się w domostwie pary tytułowych, przygniecionych własnym luksusem nuworyszy.  Spektakl opowiada o kryzysie w technokratycznym zamkniętym osiedlu przyszłości. Czy w miasteczku Gestalt znajdzie się ktoś, kto odeprze legislacyjną ofensywę myślącego wyposażenia. 

Czy rzeczy uzyskają prawo wyborcze, a Gwarancyjna Karta Praw zapewni im status podmiotów nieprzestawialnych? A może uda się wprowadzić ustawę antygadżetową? W sam środek politycznego mętliku trafia niczego nie podejrzewający przybysz z biednej, sąsiadującej z Gestaltem Betonii. Czy jednak nie skrywa on kluczowego dla fabuły sekretu?

„Saturn i Mel” to kolejna, i naszym zdaniem najlepszą i najbardziej dopracowaną, produkcją Klubu Komediowego, rozwijającą repertuarową ofertę spektakli z pogranicza literatury, absurdu i nowoczesności.

Miejsce: Klub Komediowy
Data: 18 marca
Start: 19.00
Bilety: 30 – 40 zł

About The Author