Zobacz, co robić w marcu w Warszawie. Jak co poniedziałek, proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku! Dodalibyście coś jeszcze?

1. JAZZBAND MŁYNARSKI-MASECKI – koncerty tego jazzbandu przenoszą w klimat dancingów z dawnych czasów i potrafią naładować energią, jak mało które wydarzenie. Jeszcze są bilety, a od takiej muzyki naprawdę warto zacząć tydzień!
Data: 11 marca
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

2. SŁOWNIK ANTROPOCENU – DYSKUSJA   żyjemy w antropocenie – epoce człowieka, w której gatunek ludzki zyskał dominującą moc kształtowania nie tylko swojej historii, ale także wpływania na rozwój globalnego ekosystemu i otaczającej Ziemię atmosfery. W wtorek w Goethe Institut odbędzie się debata na temat antropocenu z gośćmi takimi, jak dr hab. Ewa Bińczyk, Edwin Bindyk, Joanna Rajkowska i dr Adam Ostolski.
Data: 12 marca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

3. XIX WIECZNE CSI: PROBLEMATYCZNA IDENTYFIKACJA, WYKŁAD – kolejny wykład otwarty w Worku Kości, który ucieszy wszystkich fanów kryminalnych zagadek. O historii kryminalistyki opowie Aneta Jadowska, pisarka i amatorka zagadnień kryminalistycznych. Będzie mega ciekawie!
Data:  12 marca
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

4. POKAZ FILMU “SIŁACZKI” I DYSKUSJA Z REŻYSERKĄ – w środowy wieczór w Kinie Elektronik macie szansę zobaczyć film “Siłaczki” o polskich emancypantkach, w reżyserii Marty Dzido, z którą po seansie będziecie mogli podyskutować o obrazie. Kobieco i interesująco. 
Data: 13 marca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

5. BELLE EPOQUE PO WARSZAWSKU – czwartek w klubokawiarni Jaś & Małgosia to coś dla miłośników historii Warszawy. O Belle Epoque w Polsce i Warszawie opowie Irek Gill, miejski przewodnik po stolicy. Dowiecie się ciekawostek, o których nie mieliście pojęcia.
Data: 14 marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany