Dzień kobiet to super dzień, kiedy możemy celebrować ideę GIRL POWER. Chłopaki, bądźcie dziś mili i kochani dla swoich ukochanych. Dziewczyny! Dzisiaj jesteśmy królowymi- silne, mądre, zdolne i piękne! Wierzmy w siebie i wspierajmy swoje przyjaciółki. Nie ma nic fajniejszego niż kobieca przyjaźń i wsparcie! Co robić w ten dziewczęcy dzień w Warszawie? Zaplanujcie coś fajnego, słuchając playlisty Siła Kobiet z TIDAL!

1. DZIEŃ KOBIET W AIOLI  – ekipa Aioli wie, że jak Dzień Kobiet to Spice Girls. Po prostu! Wbijajcie na lejdis koktajle stworzone specjalnie na kobiecy weekend. Uwaga – wszystkie inspirowane są Spice Girls! 
Data: 8 marca
Start: 
9.00
Więcej info: FB EVENT
 

2. DZIEŃ KOBIET W AMONDO – w najmniejszym kinie w Warszawie będziecie mogły zobaczyć dziś przedpremierowo super filmy, wyreżyserowane przez kobiety. Wśród nich m.in. “Pewnego dnia” i “Berlin Barcelona”. To kino to klimat totalny!
Data: 8 marca
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

3. WYKŁAD OTWARTY Z PROFESOR MADELEINE ALBRAIGHT NA UW  – wow to jest coś. W Dzień Kobiet o  16.00 zajrzyjcie na Kampus Główny UW. To niesamowita okazja, aby wziąć udział w wykładzie prowadzonym przez Madeleine Albraight – pierwszą kobietą, która pełniła funkcję Sekretarza Stanu USA. Zapowiada się coś mega ciekawego.
Data: 8 marca
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

4. DZIEWCZYNY GRAJĄ Z MARIĄ SADOWSKĄ – hmmm impro w Dzień Kobiet z Marysią Sadowską? Lepiej chyba być nie może! Na podstawie historii opowiedzianych przez Marię improwizatorki stworzą własne opowieści na scenie. Czad!
Data: 8 marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. MIŁOŚĆ JEST KOBIETĄ – wiadomo! Jeśli w Dzień Kobiet macie ochotę potańcować, wpadajcie do Miłości. O super dziewczęce hity zadbają super fajne dziewczyny – Neen Nah, Zuza OK i Princess Rap!
Data: 8 marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

6.  SILENT DISCO W WOZOWNI   nie dość, że Wozownia to jedno z najbardziej hot miejsc w Warszawie, to dziś odbędzie się tam Silent Disco. Słuchawki na uszach i kanały do wyboru – będzie dobrze. Dajemy głowę, że chociaż raz poleci “Wannabe”!
Data: 8 marca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

7. KOBIECY WEEKEND W HALI GWARDII   w Hali Gwardii Dzień Kobiet świętujemy cały weekend! U cukierników zjecie specjalne pyszności przygotowane na ten wyjątkowy dzień, wypijecie też kawkę w specjalnej cenie, a styliści włosów z CutIt zadbają o Waszą metamorfozę! Oh YES!
Data: 8 – 10 marca
Start: 10:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany