Art Fresh Festival to wydarzenie, które już od 10 lat wpisuje się do kalendarza najbardziej rozpoznawalnych imprez artystycznych zarówno w Warszawie jak i całym kraju. Spotkacie tu początkujących i doświadczonych artystów. Co będzie się działo?

AFF Warszawa Sheraton
Celem Festiwalu  jest propagowanie “świeżych” artystów w kręgach międzynarodowych, krajowych, wśród koneserów i kolekcjonerów, a jednocześnie czynienie sztuki dostępnej dla każdego.

Ideą festiwalu jest umożliwienie artystom zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności, pomoc w promocji oraz stworzenie miejsca, gdzie będzie można porozmawiać o sztuce jak i nabyć prace bezpośrednio od twórców. Podczas wydarzenia poznacie artystów tworzących w dziedzinach takich, jak malarstwo, grafika, rzeźba i ceramika, fotografia czy ilustracja.

AFF – jak wszystko się zaczęło?
Historia AFF zadebiutował dziewięć lat temu jako kameralne wydarzenie  Hotelu Sheraton z inicjatywy American Friends of Warsaw. W pierwszej edycji uczestniczyło kilkunastu artystów. Nikt wtedy nie przypuszczał, że AFF stanie się profesjonalną i cykliczną imprezą, otwartą dla twórców i gości z całej Polski.

Liczba artystów z roku na rok rośnie, podobnie jak i popularność samego wydarzenia. Warto się wybrać, poznajcie cały program.

Art Fresh Festival – program

10.00 – VIP
11.00 – Oficjalne Otwarcie Festiwalu / Official Opening
14.00 – Występ Muzyczny / Musical Performance – Janek Pentz
16.00 – Występ Muzyczny / Musical Performance – Michał Szczerbiec
19.00 – Zakończenie Festiwalu/ Ending Festival

Miejsce: Sheraton
Data: 10 marca
Start: 10.00
Wstęp wolny!

About The Author