Spektakl “Hollywood” w marcu powróci na deski Teatru WARSawy. Historia o walce dobra ze złem, miłości i śmierci – opowiadana przy ogniskach wszystkich starych plemion. Taką samą posiada także mitologia Hollywood, a poznacie ją w warszawskim teatrze. 

Fot. Kasia Chmura

Hollywood w Warszawie
Każda mitologia potrzebuje bohaterów. Psychopatyczny morderca, młoda niewinna ofiara, nieustępliwy szeryf, cyniczny playboy, wypalony żołnierz. Od kina wysokiego, po niezbyt szanowane, tanie gatunki filmowe – to ciągle ta sama historia. “Hollywood” to gnostycki thriller w zgranych dekoracjach, sentymentalizm i brutalność ze zdartej kasety VHS, sceny podejrzane ukradkiem, gdy byłeś dzieckiem i nie poszedłeś spać o właściwej porze. 

Fot. Kasia Chmura

Nigdy potem śmierć i seks w filmach nie miały tego smaku fascynacji.  Ekstremalne ludzkie doświadczenia w kostiumie pulpy, szmiry, mitologia klasy B. Parafrazując mistrza Godarda – weź dziewczynę i pistolet i masz spektakl.

Brzmi enigmatycznie, ale my już jesteśmy ciekawi. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Lamparską, Wojciecha Brzezińskiego i Daniela Chryca. Najbliższe spektakle już w w ten weekend.

Miejsce: Teatr WARSawy
Daty: 9 i 10 marca
Start: 19.00
Bilety: 50 zł (ulgowy), 70 zł (normalny)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany