Pierwszy weekend marca! Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. POKAZ SPECJALNY: PABLO PICASSO –  Muzeum Narodowe przedłużyło wystawę prac Picassa o kolejny tydzień, ale uwaga! Tym razem to już naprawdę ostatnie dni, w których możecie zobaczyć prace artysty, które na co dzień są niedostępne. Naprawdę warto się wybrać!
Data: 1 – 3 marca
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

2. INSTYTUT FOTOGRAFII FORT: NICOLAS GROSPIERRE – od piątku możecie też ogadać wystawę Nicolasa Grospierre’a w Instytucie Fotografii Fort. To jeden z najlepszych współczesnych fotografów architektury. Na wystawi zobaczycie przegląd jego zdjęć z ostatnich dwóch dekad. 
Data: 1 marca (wernisaż) wystawa potrwa do 7 kwietnia
Start: 19.00 (wernisaż), pozostałe dni od: 12.00
Więcej info: FB EVENT

3. STAND UP LITERACKI: “FREUD CZY BÓG” – w Big Book Cafe stand-up wyjątkowy, bo literacki. W sobotni wieczór wystąpią dla was publicysta i filozof Tomasz Stawiszyński oraz dominikanin i dziennikarz Roman Bielecki. Coś innego, może być ciekawie!
Data: 2 marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. “FAWORYTA” W U-JAZDOWSKIM – wyjątkowe targi dla miłośników pięknych publikacji. Artbooki, fotobooki i publikacje gromadzące wiedzę z różnych dziedzin kultury wizualnej – sztuki, fotografii, designu, mody czy architektury. Cudne rzeczy i miejsce, gdzie znajdziecie ciekawe prezenty!
Data: 2, 3 marca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ –w sobotę i w niedzielę Babka do Wynajęcia zaprasza miłośników sztuki na wyjątkowe wydarzenie. Targi Sztuki DOstępnej to targi z limitem ceny. Sprzedawane dzieła nie przekraczają zatem kwoty 5 tysięcy złotych. Malarstwo, grafika, sztuka użytkowa, a nawet street art! Może uda wam się złowić coś wyjątkowego!
Data: 2 – 3 marca
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany