Przed nami Ostatki 2019. Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty z karnawałowymi hiciorami od TIDAL!

1. SMOLNA: PERC/STEF MENDESIDIS/ JUREK PRZEZDZIECKI LIVE/ SEPT  – piąteczek warto rozpocząć z grubej rury i przygotować się do sobotnich imprez ostatkowych. Ta noc na Smolnej zapowiada się mocno muzycznie i zabawowo. Wbijajcie.
Data: 1 marca
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

2. SWINGOWE OSTATKI W MOMU – w MoMu karnawał możemy zakończyć w rytm nowojorskiego swingu. Zagra dla was Happy Jazz Band, a profesjonalni tancerze zachwycą super krokami i zachęcą do zakręcenia nóżką. 
Data: 1 marca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. 6-TE URO DZIKA: BAL MASKOWY – bal maskowy to idealny pomysł na zakończenie karnawału. Do tego, poza ostatkami, świętować będziemy 6-te urodzinki DZiKa, bez którego dziś warszawiakom trudno wyobrazić sobie kulturalno – imprezową mapę miasta. 
Data: 2 marca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4.  STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE   tę prawdę zna każdy z nas! W sobotę w Miłości wspominamy stare i piękne uczucia, tworząc jednocześnie nowe i cudowne wspomnienia! Zagrają Oskar i Heights Beats.
Data: 2 marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 5. SZKOLNA DYSKOTEKA  – ostatki, karnawał, samba, RIO! W sobotę w Niebie szalejemy w rytm oldschoowych hitów z lat 90-tych, w kolorowym, błyszczącym i lekko kiczowatym stylu. Będzie super!
Data: 2 marca
Start: 
22:30
Więcej info: FB EVENT
 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany