Home MiejscaA to ciekawe! PAPAYA FILMS ACADEMY. WARSZTATY Z EKSPERTAMI DLA KAŻDEGO!

PAPAYA FILMS ACADEMY. WARSZTATY Z EKSPERTAMI DLA KAŻDEGO!

by admin

Jeden z najlepszych kreatywnych domów produkcyjnych w Polsce – Papaya Films, startuje z nowym, autorskim programem edukacyjnym! Papaya Films Academy to praktyczne szkolenia prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży obejmujące szeroko pojętą dziedzinę organizacji produkcji, reżyserii, fotografii. Zobaczcie, co was interesuje. 

Papaya Films Academy startuje w marcu 2019

Papaya Films Academy 
Inauguracyjna edycja wystartuje w marcu 2019 w Warszawie. Papaya Films Academy obejmować będzie praktyczne szkolenia z dziedziny organizacji produkcji, reżyserii czy fotografii. Autorski program warsztatów powstał na bazie doświadczeń dotychczasowych pięciu edycji konkursu dla młodych twórców filmowych Papaya Young Directors.


– Z roku na rok poszerzając naszą inicjatywę o coraz to nowe działania edukacyjne, nawiązaliśmy współpracę z kilkudziesięcioma szkołami filmowymi i artystycznymi. Dzięki temu wiemy, jak wiele talentów i kreatywnego potencjału drzemie w dzisiejszych młodych filmowcach, oraz jak ogromna jest ich ciekawość realnej strony pracy w branży. Zapotrzebowanie na tego typu warsztaty jest ogromne, a my dzięki 13-letniemu doświadczeniu na rynku, możemy dziś zaoferować początkującym twórcom właśnie to dodatkowe, bardziej praktyczne wsparcie – mówi Kacper Sawicki, Executive Producer w Papaya Films i szef konkursu Papaya Young Directors.
 
Czego dokładnie będziecie mogli się nauczyć?
W skład Papaya Films Academy wchodzą praktyczne szkolenia prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Warsztaty obejmują szereg tematów związanych z szeroko pojętą organizacją produkcji takich, jak m.in. proces kreacji reklamy od pomysłu do realizacji, prawo dla twórców reklamowych, zasady tworzenia kosztorysów, treatmenty reżyserskie, ubezpieczenie jako zarządzanie ryzykiem na planie, muzyka w reklamie, VFX & Video Design czy organizacja produkcji sesji foto i teledysków.
 

Papaya Films Academy – rozkład warsztatów
 

Historia w jednym obrazku. Warsztaty fotograficzne | 21 marca
Prowadzący: Daniel Jaroszek, fotograf & reżyser, Papaya Films
 
Muzyka w reklamie. Skąd jest ten kawałek? | 23 marca
Prowadzący: Jacek Dwórznik, CEO Dcode Media
 
Prawo dla twórców reklamowych | 27 marca
Prowadzący: Jan Mukułowski, Head of Legal, Papaya Films
 
Dźwięk i muzyka | 27 marca
Prowadzący: Paweł Drzyzga – realizator dźwięku, Michał Gorczyca – muzyk, kompozytor, Wawrzyniec Sierosławski – realizator dźwięku | pracownia studia Lunapark
 
VFX & Motion design | 28 marca
Prowadzący: Jarosław Kita – VFX Supervisor, reżyser animacji, Piotr Rudkowski – motion graphic designer, 3D artist,, Łukasz Kondek – generalista 3D, specialista renderingu, Lunapark
 
Produkcja reklamowa | 30 marca
Prowadzący: Michał Trusiewicz, Producer, Papaya Films
 
Jak przygotować dobry treatment? | 4 kwietnia
Prowadzące: Karola Kowalczyk, Head of Talent Management, Michalina Sobieraj, Art Director Papaya Films
 
Partnerami Papaya Films Academy 2019 są Lunapark, Głośno, Daylight Studio, MAKonLine Ubezpieczenia oraz Dcode Media.

You may also like