To już dziś! Piąta edycja Full Moon Party, comiesięcznego wydarzenia promującego polski urban art. 23 lutego wielkoformatową pracę na waszych oczach stworzy NAWER. Impreza odbędzie się na II piętrze kompleksu na Marszałkowskiej 45/49, tuż nad barami Warmut i Gram.

Full Moon Party na Marszałkowskiej
Ta niezależna inicjatywa na rzecz promocji polskiego urban art’u, działa od 2014 roku. Odbywający się raz w miesiącu FMP prezentuje jednego z czołowych polskich artystów, który tworzy wielkoformatową pracę na żywo przed publicznością. Kameralna atmosfera imprezy pozwala na rozmowę z twórcą i dobrą zabawę, wspieraną przez zaprzyjaźnionych didżejów. W najbliższą sobotę o selekcję muzyczną zadba Eklektik Selektah.

Kim jest Nawer?
Nawer to architekt, projektant i street-artowiec, absolwent Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Street artem zajmuje się już od lat 90. Od 2003 dzieli czas między malarstwo i aranżację wnętrz, a jego twórczość funkcjonuje zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej.

Miesza oddziaływanie na przestrzeń poprzez ustawienie przedmiotów oraz malarstwo sprayem. Połączenie tych dwóch metod pozwala na świeże spojrzenie w projektowaniu. Styl artysty ewoluuje, ale zawsze stara się łączyć malarstwo z architekturą. 

Miejsce: Marszałkowska 45/49
Data: 23 lutego

Start: 18.00
Wstęp Wolny!

About The Author