Co robić w Warszawie w ostatni weekend lutego? Wybraliśmy dla was 5, naszym zdaniem, najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie na kolejny weekend lutego 2019 roku. Co o tym sądzicie? 

1. NENEH CHERRY W NIEBIE – jak dobrze rozpocząć weekend? Co powiecie na koncercik? Wieczorem na niebiańskiej scenie wystąpi Neneh Cherry, szwedzka artystka, raperka i DJ-ka. Jej muzyka to mix popu, trip-hopu, dance oraz alternatywnego rapu. Zapowiada się ciekawie!
Data: 22 lutego
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. WUWU NAWIJAK: KLUB KOMEDIOWY x RAKIJA COLLECTIVE – wieczór opowiastek z wątkiem gastronomicznym w tle w WuWU to kolejny pomysł na weekendowy rozruch. Spotkanie poprowadzi Michał Sufin – którego możecie znać z Klubu Komediowego – więc możecie być pewni, że będzie zabawnie. Po rozmowach przyjdzie czas na koncert Rakija Collective, grającego muzykę bałkańską, klezmerską oraz polską. Będzie wesoło, przyjaźnie i … smacznie!
Data: 22 lutego
Godziny: 22.00
Więcej info: FB EVENT

 

3. PRO8L3M – OUTPOST – IN5TALAC7A – to ciekawe wydarzenie, zupełnie inne niż wszystkie! W piątek, sobotę i niedzielę będziecie mogli zwiedzić instalację artystyczną i w wyjątkowej atmosferze dotrzeć na premierowy odsłuch nowej płyty “Widmo” grupy PRO8L3M. Bilety jeszcze są, a wydarzenie zapowiada się naprawdę super! Warto!
Data: 22 – 24  lutego
Godziny: 18.00 – 22.00
Więcej info: FB EVENT

4. GOŚĆ W LAS: PAN TASAK – LAS to stosunkowo nowa knajpa na warszawskim Solcu. Mimo krótkiej obecności na kulinarnej mapie, zyskała już spore uznanie i sympatię klientów i krytyków. W najbliższy weekend szykuje się tam fajne wydarzenie dla fanów dobrego jedzenia. W sobotę i niedzielę, razem z szefową kuchni Anną Klajmon, gotować będzie Wit Szychowski, czyli Pan Tasak. Wita możecie kojarzyć z programu Top Chef i warszawskich knajp, takich jak m.in. Soul Kitchen Bistro, Opasły Tom czy Fest. 
Data: 23 – 24 lutego
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

5. ODZYSKANA. FOTOREPORTAŻ Z WARSZAWY 1918 – 1939 – kochani, niedziela to już ostatni dzień, w którym oglądać możecie wyjątkową wystawę w Domu Spotkań z Historią i na skwerze ks. Jana Twardowskiego. To wyjątkowa okazja do zobaczenia prasowych zdjęć przedwojennej Warszawy. Naprawdę robi wielkie wrażenie!
Data: do 24 lutego
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

About The Author