To ma być miejsce, jakiego jeszcze nie było. “Niewinni Czarodzieje 2.0” czyli Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk już niedługo otworzą swoją pierwszą wspólną restaurację w Elektrowni Powiśle – warszawskiej lokalizacji, która ma szansę stać się jedną z najmodniejszych miejscówek sezonu. 

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację w Elektrowni Powiśle. Instagram/ kuba_wojewodzki_official, elektrownia_powisle

To nie będzie zwykła knajpa!
Lokal stanowić połączenie niezwykłego smaku, pasji do muzyki i niebanalnej rozrywki. Założycieli restauracji połączyła bowiem właśnie pasja i wieloletnie doświadczenie, które zaowocowały pierwszym wspólnym projektem w sercu warszawskiego Powiśla. Wyjątkowy koncept, który powstanie w Elektrowni Powiśle, uzupełni warszawską mapę kulinarno-rozrywkową. “Niewinni czarodzieje 2.0” to nie tylko knajpa, ale i koncerty, stand-upy i wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie. 

– Niewinni Czarodzieje to najbardziej nieoczywisty film Andrzeja Wajdy. Najbardziej nie Wajdowski obraz Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia – modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No może z wyjątkiem tych zobowiązań. Miejsca nieoczywistego. Jak mówi mój wspólnik 2/3 restauracja i 1/3 klub. Chcemy, aby u nas świat muzyki spotykał się ze światem stand-upu. A ludzie otwarci na innych ludzi spotykali sobie podobnych. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart w Casablance… – mówi Kuba Wojewódzki, współzałożyciel „Niewinnych Czarodziejów 2.0”.

Wygląda na to, że już niedługo modnie (ale i fajnie!) będzie bywać w Elektrowni Powiśle

Powoli pojawiają się kolejne informacje, jednak data otwarcia wciąż pozostaje nieznana. Bez wątpienia ten koncept będzie cieszyć się popularnością – doskonała lokalizacja, jedzenie i drinki połączone z kulturą i znane nazwisko. Musieliby się bardzo postarać, żeby się nie udało! Czekacie na “Niewinnych”?

Niewinni Czarodzieje
Elektrownia Powiśle

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany