Co robić 15, 16 i 17 lutego? Wybraliśmy dla was 5, naszym zdaniem, najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie na kolejny weekend lutego 2019 roku. Co wybieracie? 

1. “FORTUNE TELLER TOLD ME” WERNISAŻ WYSTAWY SONI SZÓSTAK – w piątek wieczorem w Leica Gallery odbędzie się wernisaż wystawy Soni Szóstak, jednej z najbardziej popularnych i uzdolnionych polskich fotografek młodego pokolenia.To jej pierwszy indywidualny wernisaż w Warszawie. Zakochacie się!
Data: 15 lutego
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

2. GRAND BAZAR – jeśli stęskniliście się za targami mody, już w najbliższą sobotę wpadnijcie na Grand Bazar w Elektrowni Powiśle. Młodzi projektanci ciuchów i akcesoriów przedstawią wam swoją ofertę na najbliższy sezon. 
Data: 16 lutego
Godziny: 11.00 – 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. WIELKA UCZTA WARSZAWSKA  – kochacie jeść, biesiadować i miło spędzać czas z przyjaciółmi. W weekend wbijajcie do Centrum Praskiego Koneser, gdzie odbędzie się Wielka Uczta Warszawska – znajdziecie tu pyszności od lokalnych dostawców i najlepszych restauratorów. Poza tym warsztaty, live cooking i wieeele innych. Koniecznie!!!
Data: 16 – 17  lutego
Godziny: 12.00 – 20.00
Więcej info: FB EVENT

4. 1 – WSZE URODZINY VOGUE POLSKA, FESTIWAL –Festiwal Vogue Polska to celebracja roku kultowego magazynu na polskim rynku. Poza fajnymi panelami, na które trzeba rejestrować się on-line, to również wystawy i pokazy filmów dokumentalnych. Super!
Data: 16 – 17 lutego
Start: 12.00
Więcej info: PROGRAM

5. ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA – nie sobota, a niedziela to Dzień Kota! Fani kotów niedzielę muszą pojawić się w Hali Gwardii, gdzie odbędzie się pokaz kotów rasowych i konkurs na najpiękniejszego zwierza. Czad!
Data: 17 lutego
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

About The Author