Walentynki już dziś! Jeśli nie macie ochoty na romantyczną kolację albo alternatywne Walentynki, nie znaczy, że nie możecie spędzić tego wyjątkowego wieczoru w w inny sposób. Sprawdź nasze propozycje na dzień zakochanych. 

1. WALENTYNKI – WELES – czy może być lepsze połączenie niż muzyka na żywo, pyszne drinki i klimatyczne wnętrze? W walentynkowy wieczór wpadnijcie do Welesa, gdzie od 20.30 będzie mogli posłuchać miłosnych piosenek na żywo, sącząc przy okazji doskonałe koktajle.
Godziny: 19.00, koncert: 20.30
Więcej info: FB EVENT

2. Z MIŁOŚCI DO BĄBELKÓW – kolejna opcja biforowo – taneczna do wydarzenie w Prochowni Żoliborz. W przyjaznej atmosferze spędzicie miło czas zarówno z drugą połówką, jak i z przyjaciółmi. Uwaga, do każdego kieliszka wina musującego, drugi gratis!
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. WALENTYNKI W WARMUCIE x BIT MIASTA   Walentynki w Warmucie możecie spędzić razem z chłopakami z Rapperoni. Przyjemny wieczór z dobrą muzyką w samym centrum miasta. Możecie bawić się tu do końca albo drineczka tu potraktować jako bifor, po którym ruszycie w miasto. 
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

4. WALĘ Z DYŃKI, CZYLI ŁOBUZ KOCHA MOCNIEJ – to kontrowersyjne hasło promuje Walentynki w Miłości. Chyba nie ma klubu, który bardziej pasuje do Święta Zakochanych niż właśnie Miłość. Wixapol i klubowe klasyki. Zapowiada się grubo!
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

5. LUZZTRO: LEKKO TECHNO – no dobra Lustra to naprawdę gruby wybór na Walentynki, no ale przecież… każdy lubi spędzać to święto inaczej. Zagrają dla was WEIKUMDaveMetzo i
Kalicky
Start: 23.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

Więcej informacji o ciekawych wydarzeniach znajdziecie na naszym Instagramie!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany