Walentynki już jutro! Jeśli nie macie ochoty na romantyczną kolację w restauracji, nie znaczy, że nie możecie spędzić tego wyjątkowego wieczoru w w inny sposób. Sprawdź nasze propozycje na dzień zakochanych. 

1. WALENTYNKI W MUZEUM POLSKIEJ WÓDKI – brzmi mało romantycznie? Być może, ale będzie naprawdę super! Już od południa możecie wbijać do Muzeum Polskiej Wódki w Centrum Praskim Koneser. W barze 3/4 czeka na darmowa walentynkowa nalewka i koncert BOOM/CLACKa. A to nie wszystko! 
Godziny: 12.00 – 22.00
Więcej info: FB EVENT

2. PATRICK MELROSE TO JA.   w Walentynki mija 15 lat pracy literackiej Agnieszki Drotkiewicz. Z tej okazji szykuje się fajne spotkanie w RISKu. O czym porozmawiacie? Otóż o twórczości ulubionego pisarza Agnieszki, Edwarda St. Aubyna, autora cyklu powieści pt. „Patrick Melrose”, gościem specjalnym będzie Kazimiera Szczuka.
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. WALENTYNKOWY PUB QUIZ W GRAM – nową tradycją w GRAM przy Marszałkowskiej są super wieczorne quizy. Tym razem przed wamispecjalna, walentynkowa edycja. Tym razem będziecie mieli okazję odpowiadać na pytania o tematyce… romantycznej!
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

4. BURLESKOWE WALENTYNKI  – widzieliście kiedyś Burleskę? Jeśli nie, to czy na pierwszy raz mógłby być lepszy inny dzień niż Walentynki?! W czwartkowy wieczór w Worku Kości możecie obejrzeć burleskowy show, zupełnie za darmo! Nie można rezerwować miejsc, więc wpadajcie wcześniej!
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

5. WALENTYNKOWY WIECZÓR PIOSENKI MIŁOSNEJ – a może Walentynki na wesoło? Zajrzyjcie do Resortu Komedii, gdzie będziecie mieli okazję posłuchać zabawnych, miłosnych piosenek. Wieczór umilą wam Elżbieta Rozważna i Robert Romantyczny oraz maestra Agata Pankowska na czarnobiałych klawiszach niczym schodach do nieba. Może być śmiesznie!
Start: 21.15
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

Więcej informacji o ciekawych wydarzeniach znajdziecie na naszym Instagramie!


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany