Dzień Świętego Walentego zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku 14 lutego restauracje, hotele, kina, teatry, ośrodki SPA i inne miejsca cieszące duszę i ciało będą pękać w szwach. Ale kto powiedział, że miłości nie można celebrować, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota? Firma Wyjątkowy Prezent przygotowała specjalny, PoWalentynkowy seans w Kinie Atlantic! O co chodzi?

Seans Powalentynkowy w Kinie Atlantic

We wtorek, 19 lutego, o godzinie 18.30 w kinie Atlantic w Warszawie odbędzie się dedykowany zakochanym pokaz filmu “Bohemian Rhapsody”. Zaproszenie na specjalny pokaz filmu to dobry pomysł na spóźniony prezent, propozycja na wieczór, ale przede wszystkim sposób na to, by jeszcze raz przekazać bliskiej osobie, że jest dla nas ważna i wyjątkowa. Oczekiwanie na film o legendarnym zespole Queen umili catering z Restauracji Borpince. Będziecie mogli skosztować pysznych przekąsek i napić się kieliszka wina. 

Bilety na “Wyjątkowy seans PoWalentynkowy” będzie można zdobyć słuchając audycji Radia Kolor, które jest patronem medialnym wydarzenia oraz rejestrując się na wydarzenie dostępne na fanpage’u firmy Wyjątkowy Prezent. Zaproszenia w formie fizycznej będą do odebrania w sklepie firmowym Wyjątkowego Prezentu na Dworcu Centralnym. Liczba miejsc ograniczona!

Miejsce: Kino Atlantic
Data: 19 lutego
Start: 18.30

Fot. Plakat filmu Bohemian Rhapsody

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany