Sprawdź, co fajnego dzieje się w Warszawie w najbliższych dniach. Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. DUBBINGI SEJMOWE –  sejmowe rozmowy i wypowiedzi niektórych posłów często bywają zabawne same w sobie. Wyobraźcie sobie jednak to samo w wersji improwizatorów. Jest jeszcze lepiej! Warto zobaczyć!
Data: 11 lutego
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

2. JAK ZMIENIŁ SIĘ POLSKI DESIGN?  – jeżeli kochacie polski design i chcecie dowiedzieć się o nim jak najwięcej sprawdźcie wtorkowy wykład dyrektor programowej School of Form Agnieszki Jacobson-Cieleckiej, która odkryje przed wami wszystkie tajniki polskiego wzornictwa. Wydarzenie jest bezpłatne, ale trzeba się na nie zapisać (link niżej).
Data: 12 lutego
Start: 17.00
Więcej info: ZAPISY

3. JAAKKO EINO KALEVI W KULTURALNEJ  środa to dobry moment na fajny koncert. 13 lutego w Kulturalnej zagra Jaakko Eino Kalevi , fiński muzyk, który kilkukrotnie występował przed polskimi fanami, których za każdym razem zachwycał.
Data: 13 lutego
Start: 21.30
Więcej info: FB EVENT

4. GOŁE PANIE – WYSTAWA JULII MIRNY W CLOUDMINE –nietypowe Walentynki? Może odrobina sztuki? W czwartkowy wieczór w butiku Cloudmine na Saskiej Kępie będziecie mieli okazję obejrzeć prace graficzki Julii Mirny. Grafiki z serii “Gołe panie” będzie można również kupić!
Data: 14 lutego
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

5. TOMMY CASH W PROXIMIE – kolejny pomysł na niekonwencjonalne Walentynki to koncert Tommy’ego Casha w Proximie. Artysta grający tzw. post-soviet rap w walentynkowy wieczór wystąpi w warszawskim klubie. Bilety wciąż dostępne!
Data: 14 lutego
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

Więcej informacji o ciekawych wydarzeniach znajdziecie na naszym Instagramie!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany