Drugi weekend lutego przed nami. Co robić 8, 9 i 10 lutego? Wybraliśmy dla was 5, naszym zdaniem, najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie na kolejny weekend lutego 2019 roku.

1. SOFTER THAN PILLOW: BOVSKA – Bovska to wspaniała artystka, silna kobieta i interesująca osobowość. Już w najbliższy piątek będziecie mieli okazję zobaczyć ją na żywo podczas warszawskiego festiwalu Softer Than Pillow. Jeśli nigdy nie byliście na jej koncercie, warto to nadrobić. To naprawdę fajne i bardzo pozytywne przeżycie.
Data: 8 lutego
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. DUBBINGI NISZCZĄ: TELENOWELE BRAZYLIJSKIE –wow, to nie może się nie udać. Telenowele brazylijskie same w sobie są przejawem wyjątkowej fantazji reżyserów i często sprawiają, że ich fabuła rozśmiesza (niecelowo!). Tym razem z telenowelami zmierzą się improwizatorzy, którzy uczynią je jeszcze lepszymi i bardziej wkręcającymi. Idealne na początek weekendu!
Data: 8 lutego
Start: 23.15
Więcej info: FB EVENT

3. WARSZAWA SZLAKIEM CZERWONYCH LATARNI  – czerwone latarnie kojarzą się przede wszystkim z Amsterdamem. Tymczasem już w najbliższą sobotę po południu będziecie mieli szansę udać się na spacer po Warszawie, który odkryje przed wami tajemniczą i często pomijaną historię Warszawy, opowiadając m.in. o prostytucji w mieście na przestrzeni lat.
Data: 9 lutego
Start: 16.30
Więcej info: FB EVENT

4. WARSZAWSKI FESTIWAL KAWY 2019 – kawa już dawno przestała być zwykłym rozpuszczalnym napojem, który pijemy w pośpiechu, tylko po to, by się obudzić. Podczas tego wyjątkowego, dwudniowego wydarzenia będziecie mieli okazję poznać najlepszych baristów, skosztować pysznej kawy i dowiedzieć się na jej temat całego mnóstwa ciekawostek. 
Data: 9 – 10 lutego
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

5. MAŁY TEATR, LITERATURA NA ŻYWO – niedzielne popołudnie z książką? Brzmi doskonale. Tym razem książki nie będziemy czytać, a … słuchać. Fragmenty książki Natalii Fiedorczuk-Cieśkak przeczytają, a w zasadzie odegrają, Natalia Berardinelli oraz Tomasz Borkowski. To przeżycie inne niż wszystkie, będzie ciekawym zakończeniem weekendu.
Data: 10 lutego
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany