Walentynki Walentynkami, ale… W sobotę, 9 lutego, Międzynarodowy Dzień Pizzy! Jesteśmy totalnymi miłośnikami i chętnie naszą miłością się z wami podzielimy! Oto 5, naszym zdaniem, najlepszych pizzerii w Warszawie. Dorzucilibyście coś do listy? PS. Pizza for life.

1. TUTTI SANTI – powtórzymy naszą propozycję z postu o walentynkowej kolacji, bo ta pizza jest naprawdę wybitna.  A z dodatkiem oliwy czosnkowej – OMG, coś idealnego. Międzynarodowy Dzień Pizzy to świetny moment na spróbowanie!
Adres: Królewska 18
Kontakt: +48 519 717 234
Menu

Pizza w Tutti Santi

2. NONSOLO – Non Solo to klasyczek, który pamiętamy jeszcze z dzieciństwa. Wnętrze jest trochę oldchoolowe, ale zawsze pełne! Na stolik często trzeba poczekać, ale uwierzcie – warto! Pizza jest naprawdę genialna. Może wyjdziemy na czosnkowych freaków, ale… tutaj oliwa czosnkowa też jest mistrzem! 
Adres: Grójecka 28/30
Kontakt: 22 824 12 73
Menu

Pizza w Warszawie Nonsolo Pizza

3. TOTO EATALIANO – maleńka, trochę niepozorna knajpka przy Poznańskiej skrywa pyszne sekrety. Pizza zasmakuje tym, którzy lubią naprawdę cieniusieńkie, chrupkie ciasto. Do tego ciepłe wnętrze i przyjacielska obsługa – jest miło i bez spiny. 
Adres: Poznańska 5
Kontakt: +48  507 223 703
Menu

Pizza w Warszawie Toto Eataliano

4. VIADUCT – to kolejny klasyk w zestawieniu. Viaduct na Powiślu to świetna pizza i fajne, barowe wnętrze. Latem ogródek tętni życiem, ale i zimą jest fajnie! Pizza, winko albo drink to idealny plan na sobotni wieczór!
Adres: al. 3 Maja 16/18a
Kontakt: 
+48 505 370 977
Menu

Pizza na Powiślu Fot. Viaduct

5. BASILIA – większość restauracji znajduje się w okolicy Śródmieścia, ale do Bazylii warto udać się aż na Kabaty. To rodzinna knajpa, w której zawsze jest tłum. Pizza jest świetna, a otwarta kuchnia sprawia, że możemy podglądać jej wykonanie. To super miejsce na wizytę z przyjaciółmi, ale i z dzieciakami!
Adres: al. Komisji Edukacji Narodowej 24
Kontakt:+ 22 894 21 21
Menu

Pizza na Ursynowie. Fot. Basilia

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany