Patryk “Książę Kapota” Ryfczyński to raper jakiego jeszcze nie było i postać, o której na pewno będzie jeszcze głośno. Artysta, w krótkim czasie zdobył szacunek najważniejszych przedstawicieli hip hopu w polsce, w którego grono wchodzą Sokół, Ten Typ Mes, Popek oraz Tede. Kim jest?

Książę Kapota w klubie Iskra Pole Mokotowskie

Kim jest Książę Kapota? To naturszczyk, który swoją przygodę z hip-hopem zaczął niedawno, choć wcześniej miał styczność z muzyką – był bowiem kierowcą wielu raperów. Odsiedział swoje w zakładach karnych, latami pracował w gastro, zdarzyło się, że jeździł Uberem, by teraz – w wieku 33 lat – rozpocząć karierę w nowej branży.

Dopiero startuje, a już zdobył rzeszę wiernych fanów, którzy go wielbią. Doceniony został również przez takie gwiazdy rapy, jak choćby Ten Typ Mes czy Tede. Czy ma szansę na stałe zagościć na hip-hopowej scenie muzycznej? Oceńcie sami , podczas sobotniego koncertu w Klubie Iskra Pole Mokotowskie, gdzie Książe Kapota zaprezentuje materiał z najnowszego albumu, na którym znalazły się takie hity jak “Casino”,” Tinder”, “W2P”, “Kasuj mój numer” czy “Fashion Killa”Całość urozmaicą występy gości specjalnych: Malik Montana, Tede, Rau, Diox, Frosti Rege, Berson, Parzel, Twm, Gajowy, Kiki Krajnik, Plus, Młodzian Lil Belly, Zwrl i Onf. Prowadzeniem imprezy zajmie się Filip Rudanacja, a o muzykę, odpowiednią atmosferę oraz after party do białgo rana zadba Dj Hubson. Zajrzycie? 

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 9 lutego
Start: 20.00
Bilety: 50 zł

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany