“Tato nie wraca” to monodram Agnieszki Przepiórskiej oparty na jej osobistych doświadczeniach. Autor tekstu, ceniony dramaturg Piotr Rowicki, ze wspomnień kobiety uczynił uniwersalną historię młodej dziewczyny, która dorastała bez ojca. Mocne…

“Tato nie wracam” już w lutym w Teatrze WARSawy

“Tato nie wraca”- o czym opowiada monodram?
Bohaterka to osoba z sukcesami, menedżerka w banku, matka, żona, z mieszkaniem w Warszawie, letnim domkiem na Mazurach i luksusowym Audi. Pewnego dnia, wykonując rutynowe spotkania z klientami w banku Agnieszka w jednym z nich odnajduje niewidzianego od wielu lat ojca który zniknął z jej życia, gdy miała 3 lata. Spotkanie uruchamia lawinę wspomnień i wypieranych przez lata uczuć.

W emocjonalnych, pełnych pasji i nostalgii monologach widzowie odbywają wraz z bohaterką podróż do świata utraconego dzieciństwa, do autentyczności i niewinności. Spaceruaj ulicą Marchlewskiego, jedzą Ambrozję w Hortexie mocno ściskając rękę ojca, by potem buntować się przeciwko niemu – w Jarocinie i na berlińskim koncercie U2. Czy możliwe jest spotkanie po latach? Czy jest szansa na jakiekolwiek porozumienie? Jak radzić sobie z wieloletnią pustką po nieistniejącym ojcu?

Spektakl “Tato nie wraca”, który zgarnął mnóstwo nagród, staje się seansem terapeutycznym, w którym odnajdziemy swoje tęsknoty, marzenia, może nawet spotkamy siebie sprzed lat. Będzie okazja by wyszeptać sobie samemu to co zawsze chcieliśmy usłyszeć jako dzieci.

Miejsce: Teatr WARSawy
Data: 13 lutego
Start: 19.00
Bilety: 30 zł (ulgowe), 50 zł (normalnie), do kupienia TUTAJ

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany