Kochani artyści! Musicie się spieszyć – nabór prac do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii kończy się już 10 lutego przed północą!  Udział wziąć mogą twórcy studiujący na 4 lub 5 roku (i analogicznie – na 1 i 2 roku studiów II stopnia) wszystkich wydziałów i kierunków artystycznych polskich uczelni.A warto bo nagrody są niesamowite!

Artystyczna Podróż Hestii – ostatnia szansa na zgłoszenia
Szybki i prosty sposób na wysłanie pracy konkursowej to panel online dostępny na stronie internetowejBiorąc udział w 18. edycji konkursu APH, można wygrać miesięczny pobyt rezydencyjny w Nowym Jorku lub Wilnie. Profesjonalne programy Residency Unlimited oraz centrum sztuki i edukacji Rupert pozwalają zdobyć nowe umiejętności w międzynarodowym środowisku artystycznym, a co równie ważne – dostarczają wielu nowych inspiracji oraz wrażeń.

Finaliści konkursu otrzymują możliwość pokazania swojej pracy na wystawie finałowej w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Dodatkowe wyróżnienie, jakie czeka na jednego z finalistów 18. edycji konkursu APH, to Nagroda Specjalna, będąca zaproszeniem do projektu artystycznego w ramach raportu rocznego Grupy ERGO Hestia, na warunkach komercyjnych.

Obczajcie jak wyglądała zeszłoroczna artystyczna rezydencja w Nowym Jorku. Jest o co walczyć!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany