Dopiero co witaliśmy Nowy Rok, a tu bach! Już luty. Wybraliśmy dla Was 5, naszym zdaniem, najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie na pierwszy weekend kolejnego miesiąca 2019 roku.

1. OTWARCIE WYSTAWY: NORBERT DELMAN – piąteczek zaczynamy od rozrywki kulturalnej. O 18.00 startuje wernisaż wystawy Norberta Delmana, odnoszący się do kultury SPA. Na czas wystawy Galeria Foksal zamieni się w… Gabinet Odnowy Biologicznej. Brzmi ciekawie.
Data: 1 lutego
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

2. SYCYLIJSKI WEEKEND W HALI GWARDII – kto nie kocha włoskich smaków?! Tym razemw Hali Gwardii będziecie mieli okazję spróbować tych mniej znanych, bo sycylijskich. Tradycyjne produkty i świeże cytrusy. Oj w ten mróz przyda się odrobina sycylijskiego słońca.
Data: 1 – 3 lutego
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

3. KLASYCZNIE NIEPOWAŻNI  – Duo Karolina Mikołajczyk & Iwo Jedynecki zagrają dla was przepiękny, kameralny koncert. Bogaty repertuar duetu obejmuje kompozycje zarówno współczesnem, jak i te z minionych epok do baroku włącznie. Coś pięknego
Data: 2 lutego
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. UROCZYSTOŚĆ. TARGI ŚLUBNE – jeśli w najbliższym czasie planujecie ślub, ale wciąż nie macie pomysłu na motyw przewodni, dekoracje czy sukienkę – w najbliższą niedzielę zajrzyjcie do Szarotki, gdzie w pięknych wnętrzach będziecie mieli okazję znaleźć całe mnóstwo inspiracji. Boskie!
Data: 3 lutego
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

5. TARGI SUKIENEK –  sukienkowe targi w Znajomych Znajomych pozwolą wam powoli zacząć przygotowywać się do sezonu wiosenno-letniego. Młodzi projektanci, oryginalny design i okazja do fajnych zakupów.
Data: 3 lutego
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Jacek Banach

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany