Już w najbliższą niedzielę, 3 lutego, odbędzie się urodzinowa edycja Uroczystości – Targów Ślubnych organizowanych w industrialnej przestrzeni Szarotki. Atrakcją czwartej odsłony Targów niewątpliwie będzie premiera kolekcji sukni ślubnych uznanej polskiej projektantki wietnamskiego pochodzenia, Lany Nguyen.


 

Uroczystość – Targi Ślubne w Szarotce
Urodzinowa edycja Uroczystości odbędzie się w Szarotce – industrialnej przestrzeni na terenie Fortu Mokotów – historycznego miejsca Warszawy powstałego na przełomie XIX i XX wieku. Wystawcy biorący udział w UROCZYSTOŚCI to marki wyselekcjonowane, a wśród nich: nowoczesne w swojej formie torty Panna Pracownia, minimalistyczne papierowe dekoracje od „Z rózgą do ślubu” artystki o pseudonimie Folkisz oraz nowoczesne obrączki marki Wasze Obrączki.

Wszystko w towarzystwie pięknej muzyki. Za oprawę muzyczną czwartej odsłony Targów odpowiadać będzie duet Harfa i Skrzypce. Dekoracją zajmie się natomiast Teraz Powiesz Tak, nie tylko Organizator Targów, ale i firma specjalizująca się w kompleksowej organizacji i dekoracji przyjęć weselnych. Jeśli jeszcze nie wybraliście dekoracji swojego ślubu, Uroczystość będzie ku temu doskonałą okazją.

Targi Ślubne Uroczystość w Szarotce

Suknie ślubne, fotografia i dekoracje
Podczas Targów zaprezentują się m.in. marki, które brały udział w poprzednich odsłonach UROCZYSTOŚCI. Wśród nich Pitti Style, czyli garnitury szyte na miarę, studio fotograficzne Pełną Parą Studio,  Papeteria Dobroci, czy Cudny Stół z pięknym asortymentem ślubnych dodatków i akcesoriów do dekoracji. Papeterie ślubne zaprezentuje Papierowa Gruszka.

Nie zabraknie też fotografów ślubnych. Swoje prace zaprezentują: Charlottesse, Dalej Dalej Weddings, Wedding Shots, Maria Kania, Stylowe Filmy, Karolina Roszak, Czułe Kadry, Pytlik & Bąk oraz Ślubne Szepty. Będzie na co popatrzeć! 

Targi Ślubne Uroczystość już 3 lutego 2019

Kolekcję dodatków i akcesoriów zaprezentuje Stone Story. Panny Młode, które nie wybrały jeszcze swojej sukni będą miały jedyną w swoim rodzaju możliwość skorzystania z porad stylistki Biel oraz doświadczonej w branży modowej makijażystki Gosi Macias. Kolekcję sukni ślubnych zaprezentuje marka Maco Maco.

Atrakcją Targów będzie niewątpliwie premiera sukni ślubnych projektantki Lany Nguyen. Ta nietypowa, bardzo kobieca i oryginalna kolekcja na pewno spodoba się współczesnym Pannom Młodym.

Uroczystość – Targi Ślubne
Miejsce: Szarotka
Data: 3 lutego
Start: 10.00
Bilety: 10 zł

Zdjęcia: Facebook/ targislubneuroczystosc

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany