Tak, ten Robert De Niro. We współpracy z szefem kuchni Nobu Matsuhisa i producentem filmowy Meir Teperem otworzą w Warszawie designerski hotel i filię, znanej na całym świecie, nowojorskiej restauracji Nobu.

Fot. Materiały Prasowe

Nobu Hotel Warsaw – kiedy i gdzie?
Koncepcja Nobu Hospitality zrodziła się jeszcze w latach 80-tych. Dziś to słynna, międzynarodowa sieć hoteli, w których zawsze znajduje się miejsce na oryginalne restauracje. Do dziś działa już 40 knajp pod tym szyldem, które rozsiane są po całym świecie i cieszą się ogromną popularnością. Restauracje Nobu to uczta dla podniebienia, a wnętrza to hoteli – radość dla oka. 

Nobu Hotel Warsaw to pierwszy hotel i restauracja sieci w tej części Europy, Fot. Materiały Prasowe

Warszawski hotel będzie jedynym w tej części Europy i zastąpi Hotelu Rialto, którego renowacja i budowa nowego skrzydła rozpoczęły się pod koniec 2018 roku.  Za projekt odpowiedzialna będzie pracownia Medusa Group, która współtworzyła design Hali Koszyki, znajdującej się nieopodal. W środku znajdzie się około 100 pokoi, a kuchnia serwować będzie oryginalne i nowoczesne azjatyckie smaki. 

Za projekty odpowiedzialne jest studio projektowe Medusa Group, Fot. Materiały Prasowe

To będzie pierwszy tego typu hotel w stolicy, jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie wyglądał efekt końcowy. Niestety, aby go zobaczyć trzeba nam będzie jeszcze trochę poczekać. Otwarcie zaplanowane jest na 2020 rok. Na oficjalnym wydarzeniu gościć będą wszyscy trzej twórcy konceptu.

About The Author