Mamy to! Wjeżdżamy z pełną mocą w 2019. Co robić w Warszawie w kolejny weekend nowego roku? Wybraliśmy dla Was 5, naszym zdaniem, najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KLUB KOMEDIOWY W KONESERZE: SPEED DATING IMPROWIZOWANY – randkowanie bez scenariusza? Oni to robią i wychodzi im to całkiem nieźle! na dobry początek weekendu, każdemu przyda się trochę śmiechu. W piątkowy wieczór wpadajcie do Konesera. 
Data: 11 stycznia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

2. OTWARCIE POKOJU KUCHNI KONFLIKTU – dolna sala Kuchni Konfliktu przy Wilczej zostaje zamieniona przytulną strefę warsztatów, spotkań, projekcji i dyskusji. W piątkowy wieczór czekają na Was niezłe atrakcje – odsłonięcie muralu autorstwa Zuzanna Kofta, rozmowy na dywanie, tadżyckie samsy od Miłzuny i muzyka serwowana przez Kolektyw Synergia.
Data: 11 stycznia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

3. DZIEŃ AJURWEDY W AMBASADZIE INDII – sobota w Ambasadzie Indii? Brzmi egzotycznie, ale dokładnie tak możecie ją spędzić. To okazja na udział w wykładach, a także konsultacje z lekarzami ajurwedyjskimi i ajurwedyjskie masaże. To dopiero początek atrakcji! Nie zapomnijcie o rejestracji!
Data: 12 stycznia 
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. KINO KĘPA: “ZIMNA WOJNA”– ten film po prostu trzeba zobaczyć – szturmem zdobywa serca widzów i krytyków na całym świecie, a już niedługo, być może, zgarnie Oscara! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wybrać się na “Zimną wojnę”, w najbliższą sobotę macie okazję to nadrobić.
Data: 12 grudnia
Start: 15.00
Więcej info: FB EVENT

5. 27 FINAŁ WOŚP – na niedzielę mamy tylko jeden plan – WOŚP! W ten piękny dzień możemy wszyscy razem bawić się, a jednocześnie pomagać potrzebującym. W niedzielę na Placu Defilad posłuchacie też koncertów m.in. Markaret, Zalewskigo i BOKKI. O 20.00 Światełko do Nieba, po raz pierwszy bez fajerwerków. Czekamy, siema!!!
Data: 13 stycznia
Start: cały dzień
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Piabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany