Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL „Cotygodniowy MIX”! #PLAYTIDAL 

1. 1,2,3 MUZIKA X 16te URODZINY BANJALUKI – to już piąta edycja. Wyjątkowa! Bo już tak się przyjęło, że 1,2,3 Muzika to święto samo w sobie. Poza tym, bo bałkański sylwester! Wreszcie i najważniejsze, bo weekend urodzinowy Banjaluki! Banjaluka ma już 16 lat.
Data: 11. stycznia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. SŁODKIE LATA 90. – mówi się, że są muzami Gigi D’Agostino, Mambo No. 5 to rzekomo ich biografia a Crazy Frog najbliższy przyjaciel. Stanowią idealnie połączenie Violetty Villas i Hulka Hogana. Są jedyną legalnie działająca w Polsce organizacją terrorystyczną. Poznajcie GLASS Hunters i ich popisowy numer czyli Słodkie Lata 90!
Data: 11. stycznia
Start: 22.30
Więcej info: FB EVENT

3. CHCE CI POWIEDZIEĆ COŚ W MIŁOŚCI – Ulubiony miłosny cykl na Kredytowej 9! W starym stylu, ze współczesnym sznytem! W klimacie disco/funk/house. Przyjdź, baw się, słuchaj, bo Chcę Ci Powiedzieć Coś ♥
Data: 12. stycznia

Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

4. CUDOWNE LATA – każdy z nas był kiedyś nastolatkiem jak Kevin Arnold lub Paul Pfeiffer. Niczym narrator w Cudownych latach, wracamy wspomnieniami do tych najlepszych i beztroskich dni. Idąc tym tropem rusza nowy cykl, gdzie ukochane hity z czasów dzieciństwa spotkają się zmiksowane z wyjątkową selekcją tanecznych utworów epoki lat 80 i 90. Za pomocą muzyki i wizualizacji popłyniecie w podróż niczym rodzina Griswoldów w „Krzywym zwierciadle”.
Data: 12. stycznia
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT
 

5.  URODZINY ELVISA | STARE PIOSENKI NOCĄ  Well, since my baby left me. Well, I found a new place to dwell Well, it’s down at the end of Lonely Street At barStudio. Stare Piosenki Nocą świętują urodziny Elvisa. Dlaczegolubiestarepiosenki + Burn Reynolds. ZatańczyCcie rokenrolle.  Pomyślicie o kosmosie. Przygoda. Grany będzie tylko Elvisa i jego koleżanki i koledzy.
Data: 12. stycznia
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany