Nowy rok, nowy spektakl! Tym razem do projektu scena Imka Light w Teatrze IMKA dołącza “Nerwica natręctw” – spektakl w reżyserii Artura Barcisia. Na scenie zobaczycie m.in. Katarzynę Herman, Jowitę Budnik i Rafała Królikowskiego. O czym opowiada sztuka?

“Nerwica Natręctw” w Teatrze IMKA

“Nerwica natręctw” – o czym opowiada spektakl?
Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Gdy są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (zespół Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw, to robi się bardzo zabawnie. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zaczyna się prawdziwa jazda!

“Nerwica Natręctw” w Teatrze IMKA

Może być naprawdę zabawnie, zwłaszcza, że na scenie wystąpią świetni aktorzy – Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman (albo Katarzyna Ankudowicz), Artur Barciś (albo Andrzej Zieliński), Zdzisław Wardejn i Rafał Królikowski.

Jeśli nie jesteście pewni, czy ten spektakl to Wasz klimat, sprawdźcie film “Puk Puk”, który dostępny jest na Netflixie. To francuska komedia o bardzo podobnej fabule. Pomoże Wam podjąć decyzję! Pamiętajcie, że sztuka przeznaczona jest dla widzów powyżej 18 lat!

Miejsce: Teatr IMKA
Daty: 28 i 29 stycznia
Start: 19.00
Bilety: 105, 120 zł (dostępne TUTAJ)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany