Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku – co ciekawego w Warszawie między 7 a 10 stycznia?! Sprawdź i posłuchaj super hitów z 2018 w TIDAL!

1. JAZZOWY PONIEDZIAŁEK W AURELIO – jak najlepiej zacząć nowy tydzień? Oczywiście z dobrą muzyką. W poniedziałek wieczorem zajrzyjcie do Aurelio przy Świętokrzyskiej, gdzie posłuchacie świetnego jazzu na żywo. Super pomysł na umilenie poniedziałku.
Data:
 7 stycznia
Start: 20.00

Więcej info: FB EVENT

2. SEKSUOLOG W SĄDZIE: WYKŁAD OTWARTY  – jeśli śledzicie naszą stronę, na pewno dobrze wiecie, że wykłady w Worku Kości to coś, co kochamy! Tym razem możecie posłuchać o roli seksuologa w sądzie. O zawodzie i doświadczeniach opowie seksuolog i psycholog Marcin Borowski.
Data: 8 stycznia
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

3. CZŁOWIEK W KINIE: CZERWONA DUSZA – to kolejne filmowe spotkanie w barze Studio. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć film “Czerwona dusza” w reżyserii Jessici Gorter. Film ukazuje współczesną rosyjską psychikę i ogromne sprzeczności w świecie. 
Data: 8 stycznia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

4. SMOLNA ON AIR x BURN “ORIENTAL NIGHT” – melanż w środę? Yes, please! Środek to dobry moment, aby się wyluzować przed dwoma ostatnimi pracującymi dniami tygodnia. Jeśli lubicie dobrą muzykę i wyjątkową zabawę, zajrzyjcie na Smolną, gdzie zagrają dla Was Foxall, Deaf Can Dance  i Ritual Thrills.
Data: 9 stycznia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

5. INSPIRING FUCK-UPS VOL. 7 – mega inspirujące wydarzenie, które udowodni, że każda porażka może być przydatna, a potknięcia nie powinny być powodem do poddawania się. Podczas spotkania posłuchacie o inspirujących fuck-upach. Prelegenci opowiedzą o lekcjach i dadzą cenne wskazówki. Warto!
Data: 10 stycznia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany