Mamy to! Wjeżdżamy z pełną mocą w 2019. Co robić w Warszawie w pierwszy weekend nowego roku? Wybraliśmy dla Was 5, naszym zdaniem, najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. DUBBINGI NISZCZĄ: POLSKIE SERIALE – improwizatorzy będą mieli niemałe pole do popisu. Na żywo, na scenie Klubu Komediowego będą wymyślać na nowo dialogi do polskich seriali. Idziemy o zakład, że będą lepsze niż oryginalne! 
Data: 4 stycznia
Start: 22.30
Więcej info: FB EVENT

2. MAPPING W WILANOWIE – jeżeli w tym roku nie widzieliście jeszcze mappingów w Wilanowie, czas to nadrobić. Naprawdę robią wrażenie! 15 minutowy pokaz zaskakuje i zachwyca w tym samym czasie. Jest cudnie, wpadajcie cały weekend.
Data: 4 – 6 stycznia
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

3. OGÓRKIEM PO PRADZE – Praga kryje w sobie pełno sekretów, o których nie macie pojęcia. To jedna z najbardziej tajemniczych warszawskich dzielnic. Chcecie poznać ją lepiej? Zróbcie to w oryginalnej formie i postawcie na wycieczkę oldschoolowym ogórkiem. Mega ciekawe! 
Data: 5 stycznia 
Start: 11.30
Więcej info: FB EVENT

4. WARSAW VINTAGE MARKET – Wasz ukochany targ z vintagowymi perełkami powraca już w pierwszy weekend stycznia! W niedzielę, w Niebie będziecie mogli kupić retro stylówki na 2019.
Data: 6 grudnia
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

5. WYPRAWA MARZEŃ: INDONEZJA – niedziela w podróży? Dlaczego nie?! Na zakończenie weekendu zajrzyjcie do Południka Zero przy Wilczej, gdzie Karolina o stypendium na Indonezyjskiej ASP. Trochę o Bali, trochę o Borneo. Może zainspiruje Was do podróży w 2019!
Data: 6 stycznia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany