Sylwester już jutro, a Ty wciąż nie masz planów? Śledź dziś naszego Facebooka – będziemy mieli niespodziankę! Czego życzymy sobie w Nowy Rok? Oczywiście zdrowia i MIŁOŚCI! Dlatego, to właśnie Miłość wydaje się idealnym miejscem na wejście w Nowy Rok

Sylwester w Miłości
W Miłości imprezki zawsze na propsie! Dlaczego by więc nie wejść tam w Nowy Rok? Tego wieczoru zagrają dla Was weterani melanżu: I Say Mikey, Ras (Rasmentalism), Mian (Wasabi), Panda (KokaFellaz), Oskar, Heights Beats, Yorüba, DNTRT. 

Jeżeli chcecie się wybrać, macie do wyboru kilka opcji. Możecie zarezerwować stolik pod mailem: franciszek@kredytowa9.pl albo kupić bilet przez internet. Zestaw BASIC, czyli wstęp na Patio i do Miłości to koszt 50 zł (pierwsza pula), 70 zł (druga pula).

Jeśli natomiast macie ochotę na full wypas, postawcie na VIP Party (pierwsza pula – 250 zł, druga pula – 300 zł), gdzie w cenie będziecie mieć open bar do 2.00, jedzonko, dodatkową sceną i oddzielną szatnię. Co Wy na to?

Uwaga. Śledźcie dziś naszego Fejsa – będziemy mieć dla Was niespodziankę! A jeśli szukacie innych opcji, sprawdźcie nasz post o SYLWESTRZE LAST MINUTE i obczajcie, jakie macie opcje!

Miejsce: Miłość
Data: 31 grudnia
Start: 21.00
Bilety znajdziecie TUTAJ

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany