Sylwestrową kolację warto spędzić w przyjemnym i klimatycznym miejscu. Jeśli nie wybieracie się na kolację u rodziny lub przyjaciół, warto rozważyć wypad na miasto. Wiele restauracji ma jeszcze wolne stoliki! Obczajcie nasze propozycje. 

1. ENOTEKA – przyjemna restauracja na Nowym Mieście, która zachwyca świetną kuchnię i położona jest przy ryneczku przyozdobionym pięknymi światełkami. Kiedyś Enoteka proponowała przede wszystkim smaki włoskie. Dziś kuchnia jest bardzo polska, ale wszystko oczywiście w nowoczesnym wydaniu! Jest przytulnie i romantycznie. 
Adres: 31 grudnia
Facebook

Restauracja Enoteka

2.HOTEL WARSZAWA (RESTAURACJA WARSZAWSKA) – piękna, niedawno otwarta restauracja Warszawska we wnętrzach odnowionego Hotelu Warszawa. Poza lokalizacją w samym centrum, ciekawe jest również menu i wystrój. Nowoczesne i surowe wnętrza z elementami drewna sprawiają, że tam po prostu chce się spędzać czas. 
Data: 31 grudnia 
Strona WWW

Restauracja Warszawska, Hotel Warszawa

3. BUBBLES – jak sylwester to bąbelki, a jak bąbelki to oczywiście Bubbles Bar przy Placu Piłsudskiego. Tutaj bąbelków macie w bród, a raczej w BRUT (huehue). A tak serio 0 jest naprawdę smakowicie, a świąteczny wystrój sprawia, że jest bardzo przytulnie. To naprawdę przyjemne miejsce, które sprawdzi się zarówno na sylwestrową randkę, jak i spotkanie na grupą przyjaciół. 
Data: 31 grudnia
Facebook

Bubbles Bar

4. RESTAURACJA ZONI – to absolutnie fenomenalne miejsce w Centrum Praskim Koneser. Wnętrza zachwycają oryginalnością i funkcjonalnością (bar to kompletny odlot), a jedzenie jest wyjątkowe – i mowa tu nie tylko o smaku, ale i sposobie podania. Na pewno będziecie zadowoleni!
Data: 31 grudnia
Facebook

Restauracja Zoni

5.  BOSKO TUTHAI   do godziny 22.00 możecie też wbijać do Bosku TuThai. Jeśli macie ochotę na luźniejszy klimacik i smaczne, azjatyckie jedzonko to dobry wybór dla Was. Nasze hity? Kurczak Generała Tso i Nasi Goreng z Krewetami. Naprawdę boskie!
Data: 31 grudnia
Facebook

 

Bosko TuThai

Zdjęcia: Warsawholic

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany