Zaraz Sylwester! Co robić w Warszawie przed wejściem w Nowy Rok? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. NIEPODLEGŁOŚĆ SŁOIKÓW – czyli idealny spektakl poświąteczny ;P. W piątek wieczorem w Teatrze WARSawy stand-up z udziałem m.in. Rafała Rutkowskiego. Będzie zabawnie, w sam raz, aby dobrze wpłynąć w weekendowy nastrój. 
Data: 28 grudnia
Start: 21.30
Więcej info: FB EVENT

2. WEEKEND WŁOSKICH SMAKÓW W HALI GWARDII – po kilku dniach zajadania polskich przysmaków czas na małą odmianę. Przez cały weekend możecie zajrzeć do Hali Gwardii i zrobić zakupy w iście włoskim stylu! Może to pomysł na sylwestrową kolację?
Data: 28 – 30 grudnia
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

3. BEKSIŃSKI W WARSZAWIE: WCZORAJ I DZIŚ – w sobotę w Służewskim Domu Kultury będziecie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek o wielkim artyście. Podczas spotkania czekają na Was projekcje filmowe i dyskusja z udziałem Kamila Śliwińskiego – miłośnika sztuki Zdzisława Beksińskiego.
Data: 29 grudnia
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

4. PLEBISCYT GŁUPOTY 2018 ROKU – końcówka roku to czas podsumować, a Resort Komedii robi to w swój, bardzo specyficzny i zabawny sposób. Sprawdź, co zostanie największą głupotą ostatnich 12 miesięcy. 
Data: 29 grudnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. PRZEDSYLWESTER W KLUBIE KOMEDIOWYM – team Klubu Komediowego i niezawodny Michał Kempa zapewnią Wam najlepszy, przedsylwestrowy wieczór. Najlepsze kawałki, konkursy i zabawa, podczas której pożegnamy rok 2018, ale jeszcze nie tak zupełnie. Wpadajcie zaszaleć przed sylwestrem.
Data: 30 grudnia
Start: 23.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany