Stołeczny kompleks rozrywkowy, zameldowany na Marszałkowskiej 45/49 rozpoczął już odliczanie do szalonej zabawy sylwestrowej. Organizatorzy, chcąc przywołać wspomnienia z hucznych bali organizowanych niegdyś w MDMie, postawili na klimat lat 70, 80 i 90.Impreza odbędzie się na 350 m2  zupełnie nowej przestrzeni, na kolejnym piętrze nad barami Warmut i Gram! To będzie coś!

Sylwester w MDMie
Bufiaste rękawy, szerokie ramiona i trwała u pań. Długi, pokaźny wąs i elegancka marynarka u panów. Wodzirej, który nadaje rytm zabawie i dyskdżokeje, którzy tej nocy zaszaleją z ponadczasowymi przebojami. Wśród nich legendarny kolektyw Michalec & Hunzvi oraz niezawodny Vinylstealer. Oprócz tego – powiewające balony, złote ozdoby, migające światełka, konfetti, świąteczne stroiki i ozdobne obrusy! Wszystkie akcesoria, niezbędne do przywołania klimatu z epoki, pojawią się tej nocy na Marszałkowskiej.

To nie wszystko! N miejscu będzie na Was czekać mnóstwo atrakcji,  m.in.: spotkanie z prawdziwą wróżką i możliwość sprawdzenia potencjału życzeń noworocznych, zabawy, konkursy i ponadczasowe upominki. Wszystko tak, jak odbywało się to w latach 70, 80 i 90, na najbardziej szalonych balach sylwestrowych. To będzie coś!

To już kolejna przestrzeń po Warmucie i GRAM w tym budynku. Nieodkryta pozostała rozległa przestrzeń na drugim piętrze. To właśnie tam odbędzie się Szampański Sylwester (biletowany). Macie okazję jako pierwsi zobaczyć to niezwykłe miejsce.  Wstęp do Warmutu i Gramu będzie tego dnia darmowy.

Sylwester w MDMie
Adres: Marszałkowska 45/49
Start: 21.00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż), 80 zł (w dniu imprezy), 299 zł (pakiet VIP z open barem)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany