Jak co tydzień proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku – tym razem edycja świąteczna! W międzyczasie posłuchajcie świątecznej playlisty TIDAL!  

1. ŚWIĘTA W PLANIE – Plan B otwiera się dla Was w Święta! Będzie kapusta i grzyby. Karpie na parkiecie. Śledzie na schodach. W Wigilie drzwi otwierająs się dla Was od 20:00. 25. i 26. od 18:00! Zagrają Kung Fu Master Chu.
Data:
 24. grudnia
Start: 20.00

Więcej info: FB EVENT

2. J1 PASTERKA  po rewelacyjnej edycji w zeszłym roku przyszedł czas na ponowne upamiętnienie oczekiwania i modlitwy pasterzy, zmierzających do Betlejem. Można powiedzieć, że to już świecka tradycja, bo na Jasna 1 spotykacie się już po raz drugi w ten świąteczny czas.
Data: 24. grudnia
Start: 23.00
Więcej info: FB EVENT

3. MAPPINGI W MUZEUM PAŁACU W WILANOWIE – gdzie można miło spędzić magiczny wieczór pierwszego dnia Świąt? Oczywiście w Pałacu w Wilanowie! Są takie wieczory w Wilanowie, kiedy fasada pałacu zmienia się nie do poznania… Nie ma na niej wówczas charakterystycznego wilanowskiego żółcienia, można za to obserwować prawdziwą feerię barw i świateł połączonych z barokowymi dźwiękami – mappingi.
Data: 25. grudnia

Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

4. ŚWIĄTECZNE OPROWADZANIE Z PRZEWODNIKIEM – Zachęta zaprasza na oprowadzanie po aktualnych wystawach. Przewodnik wskaże najważniejsze wątki, przytoczy szerszy kontekst prezentowanych dzieł oraz odpowie na państwa pytania. To doskonała okazja, aby jeszcze lepiej zapoznać się z naszymi wystawami. Prowadzenie: Zuzanna Zasacka
Data: 26. grudnia
Start: 12.15
Więcej info: FB EVENT

5. SLOWmotion VOL. 13 SPATIF – po Świętach Spatif zaprasza na imprezę z wizualizacjami starych polskich teledysków. 2shy (Private Press) b2b Adam Zasada, Jan Wo, Mr. Qba & H.S (Atropina).
Data: 27. grudnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany