Marysia Starosta, Rosalie oraz Rasmentalism będą gwiazdami charytatywnego koncertu połączonego z aukcją, który odbędzie się 20 grudnia w warszawskim klubie Iskra. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przekazane grupie Viva Interwencje, która zajmuje się walką o poprawę losu zwierząt. „20 grudnia dwunogi zagrają dla czworonogów“ – mówi Gabi Drzewiecka, współinicjatorka akcji.

Fot. Pixabay

Koszulka od Szczęsnego i pokaz mody z Maffashion – wszystko dla psiaków
Swoje zaangażowanie w akcję zapowiedzieli do tej pory sportowcy, aktorzy, muzycy, dziennikarze i celebryci, przekazując najróżniejsze przedmioty (oraz aktywności), które będzie można wylicytować. Każdy znajdzie coś dla siebie – Wojciech Szczęsny przekazał koszulkę Juventusu z autografami wszystkich piłkarzy, Maffashion oferuje wspólne wyjście na dowolny pokaz mody. Akcje wspierają znani i lubiani, między innymi Basia Kurdej Szatan, Joanna Jędrzejczyk, Maciej Musiał, Andrzej Wrona, czy raper Pezet.

Hau Good – skąd pomysł?
Pomysłodawcami wydarzenia jest dwójka przyjaciół, dziennikarka Gabi Drzewiecka oraz właściciel klubu Iskra Adrian Górny. Obydwoje są „rodzicami” adoptowanych psów z warszawskich schronisk. W tym roku postanowili połączyć siły i zaprosili do współpracy wszystkich swoich znajomych, którzy równie jak oni są wrażliwi na los zwierząt.

„Adoptowanie zwierzaka to super sprawa ale musimy również pamiętać o tych, które pozostały w schroniskach i o ludziach, którzy je prowadzą. Te instytucje potrzebują ciągłej pomocy, borykają się z wieloma wyzwaniami, a zwierząt nie ubywa.” – mówi Maria Starosta opiekunka czterech adoptowanych psów oraz czterech adoptowanych kotów.

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 20 grudnia
Start: 20.00
Wstęp: 30 zł, dostępne TUTAJ

 

About The Author