Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! W trakcie przygotowań do imprezy posłuchajcie playlisty TIDAL „Cotygodniowy MIX”! #PLAYTIDAL 

1. MOKOTOWSKI ŚLEDZIK – nie wszyscy jedzą śledzie, nie wszyscy piją wódkę. Można mieć graniczne różne postanowienia w kwestii konsumpcji, warto skupić się jednak na tym co nas łączy. Integracyjne spotkanie mieszkańców rewirów mokotowskich.
Data: 14. grudnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. CARDIO W MIŁOŚCI – “Robię cardio w klubach, niejeden już tu prawie umarł”. Trenujemy biodra, karki i serca. Pompujemy bas w żyłach.
Miłość dla Was mają: Zeppy Zep, Suwal, ENZU.

Data: 14. grudnia 
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. MUSTACHE YARD SALE VOL. 30 AFTERPARTY – żaden Yard Sale nie może odbyć się bez hucznego afterparty. Po udanym dniu zakupów świątecznych na Mustache Yard Sale vol. 30. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, noc najlepiej spędzić na szalonych tańcach i rozmowach z przyjaciółmi do białego rana! W końcu to czas spotkań z najbliższymi! Tym razem afterparty odbędzie się przestrzeni wypełnionej po brzegi włoskim szykiem i temperamentem – Pop-Up Bar Campari & RedArt Gallery. Podczas wydarzenia zagrają super chłopaki z Winyl Market a na żywo wystąpi Mery Spolsky.
Data: 15. grudnia

Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

4. ŚLEDZI LEKKO TECHNO – impreza nie byle jaka i nie przypadkowa, tylko misternie zaplanowane, wielkie spotkanie rodzinne w najlepszym towarzystwie w Iskra Pole Mokotowskie. Okazja jest, bo to ostatni weekend przed świętami i przed tym jak wszyscy porozjeżdżają się do swoich rodzin. Wpadajcie na “śledzika” bo poza dobrą muzą będzie promo na barze!
Data: 15. grudnia
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT
 

5.  TO NIE SĄ URODZINY VOL. 5   dwóch warszawskich ananasów, djów, aktywistów i dobrych duchów środowiska imprezowego po raz 5. wyprawia swoje grube nieurodziny. Dziesiątki artystów, setki melanżowych historii i punkty zwrotne w polskim rapie. To wszystko działo się na poprzednich edycjach. Co wydarzy się teraz? Nie dowiesz się dopóki nie sprawdzisz. I pamiętajcie – to nie jest hip hop i to nie są urodziny. Phunk’ill & Dj Black Belt Greg zapraszają ❤ Zagrają: JEDYNAK (FLIRTINI),  FALCON1, Dj Black Belt Greg, Phunk’ill.
Data: 15. grudnia
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany